Simon E46 Touring 320D

Nieuw op het forum? Stel jezelf even voor
Simonvl
Berichten: 2
Lid geworden op: 02 jan 2015, 22:09

Simon E46 Touring 320D

Bericht door Simonvl » 02 jan 2015, 22:41

Hallo mede-Bimmers,

Wat leuk om een actief BMW forum tegen te komen bij het online rondstruinen naar info. Hoop hier nog wel wat uurtjes rond te dwalen op zoek naar info en om te helpen waar ik kan. Als ik zo eens rondlees ga ik me hier prima thuisvoelen met al die mede-enthousiastelingen!

Sinds begin deze week trotse eigenaar van een zwarte 320D Touring voor het gezin :) . Zal hieronder proberen een paar pics in te voegen. Na eerdere ervaringen met een E30 320i en een E34 535i ben ik al jaren verslingerd aan de Bimmers. Na jaren van lease autos dan nu door omstandigheden toch terug op mn 'honk'.

Heb de auto bij een klein garagebedrijfje in Brabant gekocht en heb tot nu toe een paar honderd kilometer met dikke glimlach erbij gezet. Stonden er trouwens al bijna 300.000 op, maar voelt en rijd nog als een solid piece of engineering (een van de grote redenen om een BMW te kopen trouwens). Bij mn broertje op de brug gezet en geconstateerd dat deze nog wel een aantal jaren mee moet kunnen! Alle essentiële onderdelen zijn in prima staat en de auto is mooi droog. Wel wat kleine dingen zoals nieuwe wisserbladen en kentekenplaten 'met dikke letters' meteen geregeld. Nu op zoek naar nieuwe klusjes en onderdelen om de oude dame in topconditie te krijgen en te houden ;)

Als ik zo vrij mag zijn wat guidance te vragen voor een paar hopelijk simpele dingen:
- weet iemand van een topic op dit forum met goede (online) onderdelen sites/leveranciers? Reden van de vraag is dat mijn motorkap embleem erg lelijk en de handgreep van het kofferbak zeiltje gebroken zijn. Verder zou een origineel mattenset (mits redelijk geprijsd) ook welkom zijn.
Ik vraag het maar even hier omdat ik als nieuweling het forum niet wil vervuilen en nog niet genoeg tijd heb gehad om alle topics uitgebreid te lezen :p

Alvast dank!
Bijlagen
FullSizeRender-2.jpg
FullSizeRender-1.jpg

Gebruikersavatar
Quadrantz
Berichten: 3145
Lid geworden op: 29 mei 2011, 18:57
Locatie: Waddinxveen

Re: Simon E46 Touring 320D

Bericht door Quadrantz » 02 jan 2015, 22:51

Welkom Simon!

Een paar maanden terug reed ik nog exact dezelfde auto als jou :). Heb er 3jr en 3mnd met veel plezier in gereden!

Heb je nog MOD's op de planning staan? M-tech II bumperset zou hem goed staan (zat er bij mij ook op) en ik heb er toen een M-stuur in laten zetten (heerlijk!) :duim:

Qua onderdelen die je noemt zou ik eens kijken op http://www.bimmerparts.nl/. Lees er goeie verhalen over (zelf nog niks besteld daar), voor het onderhoud van de 320D bestelde ik vaak onderdelen bij MisterAuto of SlimParts.

Veel plezier hier en met de bimmer! Meer foto's zijn welkom (uploaden via Photobucket bijv.) :duim:

Gebruikersavatar
Bart70
Berichten: 10824
Lid geworden op: 15 dec 2013, 12:36
Locatie: Zuid-Holland
Contacteer:

Re: Simon E46 Touring 320D

Bericht door Bart70 » 02 jan 2015, 22:57

Welkom Simon,

Tsja, alles doorbladeren, dan ben je even bezig ja :)

Mooie wagen met respectabele kilometerstand :duim:

Wat betreft je vraag, meeste onderdelen haal ik bij Bimmerparts of via Ebay, Bimmerparts is toevallig ook een trader op dit forum maar springt er toch wel uit qua kwaliteit en service, erg goede ervaringen mee.
Verder vind je er nog wel een paar op het forum maar heb ik geen ervaring mee.

Heb je vragen over het forum, en/of hulp hierbij nodig, dan kun je altijd een van de moderators benaderen, we zullen je dan zo spoedig mogelijk proberen te helpen :duim:

Zoek je info over een bepaald onderwerp of probleem, probeer dan de zoekfunctie op het forum, dit voorkomt meestal het eventueel onnodig starten van een nieuw topic.

Verder nog de beste wensen uiteraard, dit mag nog zeggen ze ;)

Edit : Quadrantz was me weer iets te snel af ;)

Gebruikersavatar
mieske90
BimmerPortal Team
Berichten: 5560
Lid geworden op: 04 okt 2013, 20:20
Locatie: Noord-Brabant

Re: Simon E46 Touring 320D

Bericht door mieske90 » 04 jan 2015, 11:44

Welkom op het forum Simon

ziet er netjes uit voor die kilometerstand, nog veel rijplezier toegewenst. :duimen:

meer foto's zijn altijd welkom, zijn we hier gek op. :whistle:

veel plezier op het forum, hopelijk zien we jou en je E46 een keer op één van onze meetings/events.
dus hou onze meeting topics goed in de gate voor de gezelligste meetings en events :driving:
Afbeelding
Volgende evenement:


Simonvl
Berichten: 2
Lid geworden op: 02 jan 2015, 22:09

Re: Simon E46 Touring 320D

Bericht door Simonvl » 05 jan 2015, 21:48

Dank jullie wel heren!

Bij deze nog de beste wensen, mag volgens mij nog net ;)

We gaan elkaar vast tegenkomen op 1 van de evenementen, lijkt me gezellig!

@ Quadrantz: MOD's die op de planning staan zijn in eerste instantie vooral op comfort en interieur gericht. Wil graag een dimmende binnenspiegel, stoelverwarming en bluetooth streaming voor mn iPhone om mee te beginnen. Voor het uiterlijk in ieder geval nog een set 18 inch velgen voor de zomerbanden, nieuwe knippertjes op de spatborden (al besteld) en een nieuw motorkap embleem.

Verder nog even geduld (en sparen) en goed rondkijken om ideeën op te doen. Heb je nog een foto van jou oude E46 met die bumperset?

Sinds vandaag mn airbaglampje aan, maar las net al op het forum dat dit een bekend probleem is. Even op zoek naar een uitlees mogelijkheid in het midden van het land (woon in Zeist, tips zijn welkom :) ) en dan fiksen die handel.

Meer foto's gaan zeker volgen!

Plaats reactie

Terug naar “Stel jezelf voor”