Heb de hele E46 reeks al jarenlang mooi gevonden vanwege het simpele en tijdloze design. na het horen van alle lovende reviews over het rijgedrag van de 3-Serie dacht ik dat dit best wel eens een goede eerste auto zou kunnen worden, ik ben namelijk nogal tegen die kleine koekblikjes als eerste auto, dat is niet echt fun lijkt mij
Mijn moeder kreeg via via te horen dat een collega een 320d te koop had staan, die hij weg moest doen omdat hij door bepaalde regels een nieuwe auto moest kopen. Hij was de eerste eigenaar, en heeft altijd bij BMW zelf het onderhoud laten uitvoeren. 2 maanden geleden de auto geïnspecteerd op een brug een besloten de auto te kopen. Omdat ik als expat zijnde geniet van belastingvrijstelling, moest ik wel via het MINBZ een "bijzonder" kentekenbewijs aanvragen, dat heeft 7 weken geduurd, dus daarom heb ik net pas de auto in ontvangst kunnen nemen.
Maar hij was het wachten zeker waard! De auto rijdt heel lekker, en is voor een 15 jaar oude auto in zeer goede staat. Dit is zijn uitrusting:
-235.000 km
-320D 150pk, 330nm, Lifestyle ed.
-Handgeschakeld, 6 bak
-Saphirschwarz
-Style 136 16" velgen met zomerbanden
-Style 46 16" velgen met winterbanden
-PDC
-Stoelverwarming
-Climate Control
-Schuifdak
-Elektrische ramen achter
-Licht & regensensor
-Grijs leder/stof
Heb nu geen goede foto's, die zal ik binnenkort posten! Er moet trouwens ook wat werk worden verricht aan de auto, dit zijn mijn plannen van belangrijk naar onbelangrijk
-Swirl flaps moeten er uit!
-Ruik soms een beetje uitlaatgas in de auto als ik stil sta, maar ik denk dat dit dor een verbinding van de uitlaat met de cat is want die zag er niet al te best meer uit
-AUX kabel inbouwen!
-BMW logo aan de voorkant is helemaal weggevaagd, heb al een nieuw embleem besteld
-Handgreep van de kofferbak werkt niet meer, moet hem met het knopje op de sleutel openen; achteruitrijlichten werken nog, dus het zal de schakelaar wel zijn ipv de hele kabelboom.
En waarschijnlijk nog veel meer kleine dingen, dus ik hoop dat dit forum goed te pas gaat komen!
Groetjes,
Mathieu




