Bedankt Gsta. Ik had inderdaad al plannen om binnenkort wat foto's te maken

Tis een 2005 116i 115 PK. Oorspronkelijk afkomstig uit Duitsland en sinds 2015 in NL geïmporteerd.
Wat erop zit: Climat control, cruise control, park distance control achter én voor (yay!), stoelverwarming en regensensor (als t goed is, heb nog niet kunnen controleren of dat werkt).
Ik had plannen voor een ECU tuning voor wat extra PKtjes, maar heb ook gelezen dat het minimaal merkbaar is met een 1.6-je.
Wat ik nog wel wil weten is de mogelijkheid om hem naar 132 PK te tunen. Google bracht me op een pagina van Ziptuning. Ben er wat sceptisch over maar meer info daarover is welkom. Wellicht dat ik daar nog es een aparte topic voor moet starten.
Voor de rest hou ik niet zo van tuning, ik heb hem het liefst origineel met hooguit wat kleine dingetjes zoals bijv. een andere pookknop. Die er nu op zit is ietsje beschadigd. Maar dat heeft geen haast
