Mijn naam is Joost, 30 jaar oud, getrouwd met Sanne, vader van een dochter van 4 en de 2e dochter word eind mei verwacht.
Na 4,5 jaar in een Peugeot 307 XS 1.6 16V uit 2004 te hebben gereden werd het tijd voor iets groters.
Aangezien mijn vrouw en ik al geruime tijd de wens hebben om een E91 te rijden werd hebben wij vandaag een E91 gekocht.
Het betreft een BMW E91 318i in de Business uitvoering.
De auto is van 2009 en is in 2011 geimporteerd naar NL. Vanaf 2011 is hij bij een Bosch Car Service dealer in Landmeer in het onderhoud geweest. Netjes elke 2 jaar en om de 30.000 km.
Na aankoop wil ik nog andere velgen onder de auto. Er zitten nu 16 inch velgen onder. Ik wil gaan kijken voor 17 inch spaakvelgen (bekend onder styling 187).
Verder doe ik geen spannende dingen met de auto. Ik wil er nog zonwering erin hebben (BMW origineel, Sonniboy of Privacyshades), 318i van de kofferbak af en misschien dakrails erop.
Als afsluiter nog een fototje


