na een tijd een E30 gereden te hebben toch de stap gezet om een E46 aan te schaffen, vanwege het comfort en de looks:)
Eerst wat foto's van de auto:




En nog even een foto van de oude E30 voor de liefhebbers:) Had hem zelf liever gehouden, maar een E30 als daily was voor mij geen optie.

Erg blij met de mooie kleur blauw én de opties (climate, cruisecontrol, PDC , enz)
Ik hoop op dit forum veel kennis op te doen over de auto, en met de vele DIY's zoveel mogelijk zelf te kunnen doen.
Tot nu toe helaas nog weinig écht plezier van de auto kunnen hebben, omdat er sinds aankoop van alles aan lijkt te mankeren.
1) De ABS-computer (ECU) blijkt stuk te zijn
2) Motor lekte enorm veel olie
3) Schokdemper achter lek + gebroken veer
4) Koplampstelmotors werken niet (mogelijk door achteraf ingebouwde Pilot-Xenon)
Nu heb ik de olielekkage weten te verhelpen door de 0-ringen van de solenoids en de sensors te vervangen.
De ABS-Ecu gaat waarschijnlijk gereviseerd worden.
Schokdempers en veren gekocht en vervangen
Nu zit ik nog steeds met een aantal vragen:
* De motor draaide stationair als een diesel, in combinatie met een ratel in het motorblok.
Reeds vervangen: kettingspanner+0-ringen. Tot nu toe geen oplossing want integendeel: de motor draait na het starten heel mooi zoemend stationair, alleen bij het gasgeven begint hij enorm te ratelen, te bokken, en valt vervolgens uit.
De nokkenassensoren en de solenoids eruit gehaald, en de stekkers schoongemaakt en met contactspray ingespoten.
Ook dit mocht niet baten.
Nu durf ik dus ook niet met de auto te gaan rijden, omdat hij dus direct uitvalt en begint te ratelen na het gasgeven.
Heeft iemand een oplossing voor dit probleem?
Mvg, BimmerThijs


