Bij deze zal ik mijzelf (en mijn auto) even voorstellen.
Mijn naam is Dennis, ben 27 jaren jong en ben sinds een klein half jaar in het bezig van mijn 2e E46.
De eerste E46 was een Sedan uit '99 en nu is het een touring uit '02 geworden.
Ik heb er het nodige onderhoud al aan gehad, maar hij rijdt nu al een zonnetje.
Zo verbruikte hij bijvoorbeeld olie, dit is opgelost door de gehele kop te demonteren, de zuigerveren te vervangen en de kleppenseals. Dit is tot nu toe de grootste operatie geweest, maar olie slurpen doet hij niet meer (en geen blauwe wolken meer bij het wegrijden.. wat een naar gezicht is dat!)
Zelf heb ik het de interieur lijsten flink opgeschuurd en opnieuw in de lak gezet (titan silver), alleen het stuurvorkje moet nog een keer gedaan worden.
Aankomende zomer nog het dakraam en beide elektrische ramen repareren, gaan allemaal niet zuiver meer. bekende kwaaltjes van deze auto heb ik al gelezen.
tot in een volgend topic!
Greets Dennis




