Handig dat er een forum is waar ik terecht kan met alle vragen over mijn BMW. Onlangs heb ik een BMW 318ci uit 2000 op LPG gekocht met 267.000km op de teller.
Mijn eerste auto was een Volvo 340 1.4 Variomatic en daarna heb ik twee Saabs gehad, de laatste heb ik zo'n 3,5 jaar gereden. Een prachtige, blauwe 900 turbo uit 1983. De overstap naar een E46 coupé ligt niet bepaald voor de hand. Qua rijden twee totaal verschillende auto's. De snelheidsbeleving in zo'n oude turbo is ongekend, maar de wegligging van een E46 maakt veel goed. Snel kan ik de BMW niet noemen, maar wel een heerlijke auto voor lange afstanden. Deze lange ritten zijn ook nog eens prima betaalbaar door de LPG-installatie. Je merkt weinig verschil tussen het rijden op benzine of LPG.
Ik hoop veel fijne kilometers te mogen maken in de BMW en het forum niet al te vaak te hoeven gebruiken voor technische mankementen!
Vriendelijke groeten,
v/db


