Lowkey schreef:De KVS temperatuur meter zit bij de diesels achteraan het blok achter de KVS uitgang slang.
Om even een oude koe uit de sloot te trekken: heeft iemand de KVS-sensor al eens vervangen bij een diesel?
Ik heb sinds kort (weer) last van een te lage KVS temperatuur volgens het geheim-menu. Bij een lange rit (>50km) komt de temperatuur niet boven de 65gr.
Ik heb de EGR-thermo al vervangen door een OEM -> geen verschil (kon hem gelukkig terugbrengen en omruilen voor een OEM hoofdthermostaat).
Hoofdthermostaat OEM vervangen -> nog steeds geen resultaat.
Enige wat ik nu nog kan bedenken is dat de KVS-sensor wellicht een verkeerde waarde doorgeeft. De nieuwe hoofdthermostaat laat ik zitten, geen zin om weer de boel open te halen. Mijn oude thermostaat was dus blijkbaar nog goed..
Is de KVS-sensor makkelijk te vervangen of moet ik dan de hele inlaat er weer vanaf halen?
(ter aanvulling van dit irritante E6x euvel heb ik ook even een eigen apart topic aangemaakt specifiek over de EGR-thermostaat)