maar als jullie dus weten wat een hoog olieverbruik kan veroorzaken zou ik dat graag willen weten
gr nanno
ik zit al op 5W40 moet ik nog dikker?black diablo schreef:Misschien helpt het al iets om bij de volgende olie-wissel wat dikkere olie te gebruiken
ik haal volgende week vrijdag me auto weer op uit de garage en zien of ze het problem gevonden hebben en anders ga ik gwn zelf de carterventilatie eens bekijken en als daar niks mis mee is stap ik eens over op die olie die je hierin noemde.maarten22 schreef:Had ook last van hoog olieverbruik(liter/1000km), maar na het vervangen van de carterventilatie, flushen met Forte motor flush en gebruiken van German Castrol 0w30 heb ik na 5000 km nog niks hoeven bijvullen! Pijlstok staat nu wat onder de helft. Weet helaas niet wat de oplossing was, of dat het een combinatie was en helaas is German Castrol 0W30 alleen in Amerika te koop. Op de Amerikaanse fora's zijn ze er heel enthousiast over, en lost het vaak het olieverbruik op.
1 liter per maand of anderhalf zegt erg weinig, wanneer we niet weten hoeveel je in die periode rijdt.nannol schreef:mijn E46 330ci verbruikt aardig wat olie, ik moet ongever 1 keer in de maand of anderhalve maand wel een liter derbij in gooien om het op peil te houden, weten jullie misschien waar dit aan kan liggen? me wagen gaat volgende week toch naar garage voor diverse dingen, olieverbruik, mistlam linksvoor, raam bestuurderskant vaster zetten, handrem afstellen, de klep voor mijn dakraam repareren, en de klepjes in de kofferbak voor de achterlichten weer ff goed vastzetten.
maar als jullie dus weten wat een hoog olieverbruik kan veroorzaken zou ik dat graag willen weten![]()
gr nanno