Welkom hier.......? !
Je hebt een van de laatste E61'ers ? Dat het een jongensdroom is kan ik me voorstellen en 25 jaar wachten is het zeker waard
We zijn trouwens gek op fotootjes hier
Motortemparatuur ga je niet vinden

Ook niet in je idrive menu, wel op te vragen via het geheime menu, gebruik de zoekfunctie maar even, je KWS temperatuur kun je dan aflezen.
Mocht je vragen hebben over het forum, en/of hulp hierbij nodig hebben, dan kun je altijd een van de moderators een pm sturen, we zullen je dan zo spoedig mogelijk proberen te helpen.
Zoek je meer info over een bepaald onderwerp of probleem, gebruik dan even de zoekfunctie zoals ik al schreef, deze voorkomt ook meestal het eventueel onnodig starten van een nieuw topic.
Verder nodig ik je meteen maar even uit voor het het BMW 5 Serie Event, zie de link in mijn onderschrift
Verder wens ik je natuurlijk vele veilige en probleemloze kilometers en hopelijk tot 19 April
