Hallo beste Frank,
Ik heb eigenlijk geen idee, waar het om gaat.
Ik heb enkel wel een tip om misschien te weten te komen wat het wel kan zijn.
Kijk eens of u een onderdeel nummer kan vinden, op dat onderdeel.
Ga daarna eens naar BMW Part Catalog, vul het onderdeel nummer in het desbetreffende vakje in en kijk.
Onder aan de pagina kunt u de taal om switchen in elke taal die u wenst.
Verder kunt u hier ook alles vinden van uw BMW, door eerst in het VIN code vakje de VIN code in te toetsen, en daarna klikt op browse parts, u heeft nu het juiste type gevonden van uw BMW, ga daarna weer naar de onderzijde van de pagina, en kies de taal die u wenst.
Als u het onderdeel heeft gevonden, dan klikt u daar op, u krijgt nu de pagina vergroot, en onder de afbeelding staat de onderdelen lijst, met daar achter de prijslijst, staat deze in de verkeerde valuta, dan kunt u de juiste valuta rechts boven aan de pagina verwisselen.
Let wel, beste Frank!
De prijzen zijn exclusief de BTW, als u dit er bij optelt, dan heeft u nagenoeg de dealer prijzen, dat scheelt dan niet zo erg veel meer.
De site werkt dus voor elk type BMW, dit door het gebruik van de VIN code.
Succes, beste Frank, ik hoop dat u het kan gebruiken.
Met vriendelijke groet,
Ad