Wie kan mij helpen wie heeft een idee, ik heb sinds 2 maanden een e90 330D maar vanaf het moment van aanschaf geen geluid in de auto, geen radio geen gong geen parkeersensor geluid niks, alleen een lampje van SOS met een streep erdoor heen.
Ik heb al een beetje rondgevraagd en rond geneusd op het forum maar helaas nog niks gelukt, heb bijna alle modules die voor mij bekend zijn gewisseld in de auto.
1. Bluetooth module
2. Logix 7 versterker tot 2 maal toe getest
3. tv ontvanger
4. cd wisselaar
De CCC module voorin is ook al een keer gewisseld maar helaas met een model waar de wisselaar ingebouwd zit en volgens mij werkt dat niet. mijn vermoeden gaat uit naar een onderbreking in de MOST-bus maar ben niet bekend met BMW waar deze allemaal loopt
Wie kan mij vertellen of er nog meer modules zijn die het probleem kunnen veroorzaken of moet ik het toch houden op de CCC module wat geen goedkoop grapje is.
Graag wat advies beste leden ik word een beetje

Dit is een foto van mijn auto