Aansluiten Brodit telefoon oplader

Voor alle technische vragen over de BMW 5 Serie
Gebruikersavatar
wijngaard
Berichten: 50
Lid geworden op: 11 dec 2014, 22:32

Aansluiten Brodit telefoon oplader

Bericht door wijngaard » 22 jan 2015, 22:05

Heb een brodit telefoon houder met kabel opladen via een sigaret plug. Wil de kabel graag netjes onzichtbaar wegwerken ipv constant hiervoor mijn sigaretaansteker aansluiting te gebruiken. Waar kan ik de kabel en hoe aansluiten/aftappen in mijn 545 E90?

Gebruikersavatar
avdakker
Berichten: 1537
Lid geworden op: 01 jul 2013, 13:55
Locatie: Best

Re: Aansluiten Brodit telefoon oplader

Bericht door avdakker » 22 jan 2015, 23:12

Beste Wijngaard, je zult hier wel direct meer berichten krijgen met de verwijzing naar het feit dat we het prettig vinden als je je eerst voor stelt. We zijn een community die elkaar helpen als we ook iets aan elkaar hebben. Leden die hier enkel info komen halen zijn daarom ook minder snel geholpen. Stel je even voor met wat fotos van je bolide en al zeker een 545 welke al zo weinig zien :duimen:
Om je toch op weg te helpen, je zou een extra aansluiting af kunnen tappen van je huidige sigaretten aansteker of een aparte zekering. Kost wat moeite maar is wel het meest mooie.
Als je je dashboardkastje verwijderd krijg je tegen de middenconsole aan ruimte te zien waar kabels lopen. Daar is nog redelijk wat ruimte. Breng daar een constante voeding, of nog beter een voeding die geschakeld is op je contact en sluit daar die brodit voeding op aan. Met wat fantasie kun je de kabel ook wel redelijk weg werken.
Succes
Een dotje gas met de bimmer in de morgen, is wederom een dag zonder zorgen.
Recente bimmer G31 520i M touring 185pk 290nM
Vorige bimmer F11 520D M touring 225pk 440nM
Vorige bimmer E61 530D M touring 275pk 600nM

Plaats reactie

Terug naar “BMW 5 Serie (E60 / E61) Techniek”