Zeker!
Als ik in de gelegenheid ben poets ik hem op (of laat ik hem oppoetsen) en zoek ik een mooie plek voor een fotoshoot met een goede camera (dit zijn iPhone en HTC foto's).
Heb het altijd prachtige wagens gevonden (lang buiten budget geweest), alleen twijfelde ik over het "kale" en "platte" dashboard. Vond het altijd wel prettig om een wereld aan knopjes, lampjes en displays om me heen te hebben.
Na een aantal keren meerijden en de functionaliteit gezien te hebben ben ik onder de indruk hoeveel techniek er schuilgaat achter een zeer gebruikersvriendelijke interface en uiterlijk. Ik hoor / lees wel es beklag over het profesional systeem. Maar ik herken daar niets in. Traagheid navigatie bij berekenen route is het enige zeeeer kleine minpuntje.
Verder compleet verliefd, zowel binnen als buiten de auto.
