@Simon:Thanks man, ja ben ook erg benieuwd hoe dat gaat staan met de verlaging. Als het goed is komt de set volgende week binnen en dan moet er nog een afspraak gemaakt worden. De wielkasten achter worden dan ook meteen een klein beetje uitgerold
Of het nodig is of niet gaan we bepalen op het moment dat de set binnen is. Anders is het sowieso makkelijk voor eventueel 19 inch in de toekomst. En ik wil ook dat er niets aanloopt als we met 4 man in de auto zitten.
Zo eindelijk weer een update en wat foto's. Ben bij Dreamworks cartuning geweest voor een KW Variant 1 schroefset en tevens is de type aanduiding verwijderd en zijn de nieren zijdeglans zwart gespoten Genoeg gekletst tijd voor foto's.
De veren zijn nu nog enkele millimeters ingezakt en de Bimmer staat nu erg dik op z'n wielen (al zeg ik het zelf) Ben inmiddels al weer aan het sparen voor de volgende mods. En met een beetje geluk gaat dat niet heel erg lang meer duren.