Deurpanelen:
1 Eerst dat plastic frame weghalen door hem richting dashboard te schuiven.
2 Het slotpennetje aan de bovenzijde van het paneel (voor het raampje) losdraaien.
3 Daarna schroef je met torx twee boutjes los (op foto is no3), ze zitten achter van die plastic dopjes
- Spoiler: Laat zien

Daarna is het met beleid het paneel van de deur lostrekken, het zit namelik geklikt. Als je het paneel los heb, moet de de stekkertjes van de spiegelbediening en het boxje losmaken.
Achterbank is een kwest van domme kracht gebruiken. De zitting heeft aan weerszijden een klem. Ter hoogte van de twee zittingen in de achterbank aan de uitterste zijde trekken (naar boven) en je bank komt los. De rugleunig is aan de bovenzijde vastgeklikt. Heel moet je heel veel kracht voor zetten om het los te trekken.
De hoofdsteunen achter zitten met soort visklemmetjes vast, dus je moet de hoedenplank deels losmaken, waarna je klemmetjes kunt zien als je de hoedenplank iets optilt. Deze klemmetjes loshalen en je kun de hoofdsteunen eruit pakken.