Navigatie erg traag

Alles met betrekking tot audio/video, iPod aansluitingen en navigatie.
Gebruikersavatar
E60pro
Berichten: 889
Lid geworden op: 09 apr 2011, 18:30

Navigatie erg traag

Bericht door E60pro » 15 nov 2011, 14:31

Waar ik me nog wel eens aan stoor is dat de Idrive in de navigatie soms erg traag kan reageren.

Bijvoorbeeld ik wil naar de Stationstraat 34 in leeuwarden dan ga ik dus naar navigatie, vervolgens adres invoeren en dan kan het maar zo 15 tot 30 secondes duren voordat je daadwerkelijk de eerste letter in kan typen en dan wil het ook nog wel eens voorkomen dat je 2 letters intypt en dat hij vervolgens weer rustig 20 seconden blijft hangen.

Is dit normaal en hebben jullie dat ook allemaal of moet ik misschien eens een update laten doen?

Vooral als je met meerdere mensen in de auto zit en dus klaar om te vertrekken kan het erg vervelend zijn om met 4 man bijna een minuut lang naar een scherm zitten te kijken en aan een lamme Idrive knop om te draaien.
Vooral bij zo'n dure auto.....

Gebruikersavatar
IQM
Berichten: 302
Lid geworden op: 21 sep 2010, 19:38

Re: Navigatie erg traag

Bericht door IQM » 16 nov 2011, 22:08

Software update maakt niet veel uit. De mijne is bijgewerkt tot oktober 2010 maar ook bij mij is de navigatie soms heel erg traag. Eerlijk gezegd heb ik nog niet de CCC gereset. Misschien is dat ook nog een goed idee?

Gebruikersavatar
E60pro
Berichten: 889
Lid geworden op: 09 apr 2011, 18:30

Re: Navigatie erg traag

Bericht door E60pro » 16 nov 2011, 22:27

Hmmm CCC resetten, gewoon beide eject knoppen en mute toch?
Dat heb ik wel een aantal keren gedaan maar helpt niet.

Plaats reactie

Terug naar “BMW 5 Serie (E39) Audio en navigatie”