Bij deze stel ik mij eventjes beknopt voor op jullie fantastische forum. Ik maak al geruime tijd gebruik van dit forum en vond het nu wel eens tijd worden om mij voor te stellen. Jullie hebben mij al een aantal keer gigantisch geholpen waardoor ik veel geld heb bespaard door bvb dure reparaties welke overbodig bleken doordat ik een passend antwoord vond op het Bimmerportal.
Ikzelf, woonachtichtig in het mooie Friesland, samenwonend in Sneek, 26 jaar oud en werkzaam als internationaal verkoper bij een bedrijf in Wieringerwerf.
Dan mijn auto verleden, momenteel rijdt ik met een BMW 320D van de e90 serie uit 2006, deze wordt echt gebruikt als kilometervreter evenals de e46 320d uit 1999 welke niet zo lang geleden met pensioen is gegaan. Naar mijn mening zijn deze auto's echt voor een groot aantal plezierige kilometers gemaakt. Naast het feit dat ik plezierig wil rijden tijdens het woon werk verkeer en hiervoor een betrouwbare en sportieve auto nodig heb ben ik ook echt een BMW liefhebber.
Zelf ben ik al geruime tijd bekend met het merk BMW, hiervoor reed ik met veel plezier in een 320d uit de e46 serie waarbij ik ruim 200.000 km heb toegevoegd aan de kilometer stand. Al met al een geweldige auto maar wel kostbaar in onderhoud, maar dat nam ik voor lief. Mijn eerste kennismaking met BMW was een prachtige 320i van de e36 serie, een coupe met allerlei prachtig opties. Deze auto had een geweldige 6 in lijn motor welke ik nog alle dagen mis, dat prachtige gegrom wat bij een goed warm gereden motor vrij komt is onbeschrijfelijk en is niet te evenaren door de tamme 2.0 liter 4 cilinder diesel motor.
Allereerst de e36 320i Coupe waarmee het allemaal begon; (Ps. de zilveren e46 is van mijn ouders)

Dan de e46 320d waarmee ik veel kilometers heb gemaakt;

En hierbij de huidige e90 320d Dynamic Executive; (betere foto's volgen, dit betreft een foto net na aanschaf)

Ik hoop nu een goed beeld te hebben geschetst van mijn BMW verleden en ik zal mijn in het verleden opgedane kennis hier op het forum ter gehore brengen wanneer nodig, natuurlijk hoop ik ook dat jullie mij in sommige zaken kunnen adviseren en of helpen.
Met vriendelijke groeten,
Wiebe WIersma