dvb-t dynavin

Alles met betrekking tot audio/video, iPod aansluitingen en navigatie
dirtyharry
Berichten: 5
Lid geworden op: 05 okt 2010, 12:11

dvb-t dynavin

Bericht door dirtyharry » 15 nov 2010, 17:13

Ik heb de dynavin V5 voor in me bmw aangeschaft. Ziet er allemaal erg netjes uit. Helaas krijg ik de Dvb-t niet werkend. Het beeld geeft meestal "no or bad signal" aan. Als ik ga rijden verdwijnt dit soms, alleen dan heb ik nog steeds geen beeld alleen een volledig zwart scherm. Het bijbehorende menu doet helemaal niets. Nu was mijn vraag waar ik beide antennes het best kan plaatsen. Heb ze nu in de a-stijl weggewerkt. Waarom reageert het menu helemaal nergens op? Heeft deze misschien nog een of andere firmware nodig. Ik hoop dat een van jullie me verder kan helpen! Ik heb op youtube filmpje van het probleem staan:


Gebruikersavatar
largeproject
Berichten: 2219
Lid geworden op: 11 nov 2007, 19:01
Locatie: Ergens tussen Arnhem en Nijmegen
Contacteer:

Re: dvb-t dynavin

Bericht door largeproject » 15 nov 2010, 17:37

Heb der geen van dynavin,maar Bullit en daar moeten de antennes toch echt achter de ramen zitten en niet ergens verstopelt in een stijl.

uhrt
Berichten: 1
Lid geworden op: 08 sep 2010, 17:46

Re: dvb-t dynavin

Bericht door uhrt » 16 jan 2011, 17:29

ey ik heb het zelfde probleem mt deze radio heb jij dit al op gelost

gr joey

Harm78
Berichten: 931
Lid geworden op: 12 mar 2009, 11:13
Locatie: Vught

Re: dvb-t dynavin

Bericht door Harm78 » 16 jan 2011, 19:11

Ik heb een v4, maar eigenlijk bijna nooit genoeg bereik om beeld te krijgen. Niet dat ik het nut zie van tv (publieke zenders ook nog) te kijken in de auto, maar toch. Ik heb de antenne achter het raam geplakt.

Plaats reactie

Terug naar “BMW 3 Serie (E46) Audio en navigatie”