
zie alleen niet in dat die strobo's de waarde van "echte bmw rijders" naar beneden haalt??
als je ze goed monteert zie je er niks van en het is wel erg geinig

lijkt mij erg leuk om te zien

Uhm....de TT heeft wel degelijk een ander profiel als een gewone sportmaxx....het is heus niet alleen het kevlar wat het verschil maaktJeroendg schreef: daarnaast las ik net wat topics door over de dunlop sport maxx banden en de TT serie daarvan,
Wil ik toch even aan ieders verstand brengen dat er geen verschil in de band zit behalve dat de TT er een kevlar laag in heeft zitten zodat deze bij hoge snelheden niet meteen ontploffen / loslopen bij een klapband door spijkers , stukjes metaal etc wat op de weg kan liggen.
Daarnaast is het een super band maar slijt wel snel als je flink doorrijd , ik heb vorige jaar 1maand met een setje gedaan en waren toen al op de Km's weet ik niet dat maand , maar wel behoorlijk doorgereden.
Ik heb ook de auto gekocht die ik het mooist vondJeroendg schreef:verschil zit er vaak maar zo zijn ero ok mensen die banden kiezen van welke ze het profiel mooi vinden (| (|