Welk onderdeel is het?

Voor alle technische vragen over de BMW 3 Serie
fabricsman
Berichten: 71
Lid geworden op: 31 okt 2008, 14:37
Locatie: Bennebroek

Welk onderdeel is het?

Bericht door fabricsman » 26 dec 2009, 11:01

Gewoon even hulp zodat ik weet of ik het moet repareren/ inde gaten houden.

Gisteren, Ja 1ste kerstdag, heerlijk rustig! de gloeipluggen vervangen en EGR afgedopt (alleen de vacuumslang, hij staat mooi dicht). Net terug van een week vakantie met -10 en het starten ging errug moeizaam. Natuurlijk speelt de kou ook mee maar toch voor de zekerheid had ze toch liggen. Om terug te komen op de egr, die geeft bij mij dus geen storing (bj. 12-2002). En als dat zo blijft gaat die vervangen worden voor een loze (opEbay gezien, lijkt mij een mooie oplossing).

Nu had ik dus het spruitstuk e.d. er allemaal af liggen en ik zag daaronder bij het einde van een slang wat vettige smurrie, viel best mee maar toch het is niet droog. Die slang is ongeveer 2 cm dik en loopt naar een grote "zwarte doos" die naast de remvloeistof zit. Nu had ik geen tijd meer om hem open te maken en te kijken wat het is dus ik vraag het aan jullie.

Wat is dat ding?? en is dat lekken erg. Ik wil hem namelijk bij het vervangen van de egr en vacuumslangen meenemen indien noodzakelijk en betaalbaar!.Ik ben al op zoek op realoem maar dat is soms lastig zoeken.(waar valt dat ding onder?)

Alvast bedankt en allemaal een fijne 2de kerstdag en op naar een nieuw jaar om elkaar te helpen en steunen, zo houden we het rijden betaalbaar.

Gr, John-John

Gebruikersavatar
Fabian79
Berichten: 4922
Lid geworden op: 17 dec 2008, 18:12

Re: Welk onderdeel is het?

Bericht door Fabian79 » 26 dec 2009, 11:41

Foto???
E30 325i cabrio :)klik voor showroom
Afbeelding

aahhhhhh een classics gedeelte ;)

fabricsman
Berichten: 71
Lid geworden op: 31 okt 2008, 14:37
Locatie: Bennebroek

Re: Welk onderdeel is het?

Bericht door fabricsman » 26 dec 2009, 12:27

Tja, had ik toen even niet in de buurt maar ga hem straks maken.

Plaats reactie

Terug naar “BMW 3 Serie (E46) Techniek”