Complete pijltjes navi

Alles met betrekking tot audio/video, iPod aansluitingen en navigatie
dabrock99

Complete pijltjes navi

Bericht door dabrock99 » 27 sep 2009, 15:52

Ik ben mijn telefoon met navi verloren en zit niet te wachten op TomTom-zuignapafdrukken hier in het centrum van Utrecht. Misschien is het wat voor mij. Kun je me wat meer vertellen over dit systeem? Dat het niet het modernste van het modernste is, dat snap ik. Maar hoe werkt het?
  • Kun je er in het dagelijks gebruik nog goed mee uit de voeten?
    Hoe voer je een adres in?
    In mijn auto zit een gewone standaard radio (cassettespeler, 17 pins). Kan ik jouw zaakje er gewoon voor in de plaats drukken?
En heb je misschien een foto (of van google ofzo) hoe het er uit ziet?

Groeten
Daniel
Ik heb je vraag even verplaatst naar "Audio en Navigatie" op die manier houden we het aangeboden topic schoon :!

Moderatoropmerking Mac

Roy323Ci

Re: Complete pijltjes navi

Bericht door Roy323Ci » 27 sep 2009, 22:16

Ik kan je niet vertellen of je er in het dagelijkse gebruik mee uit de voeten kan aangezien ik deze nooit intensief heb gebruikt.
Heb hem een paar keer gebruikt bij een lange rit rijden, maar het gaat allemaal prima!
De 17 pins aansluiting die je nu hebt liggen gaat niet passen. Je zal dan een andere audio kabelboom leggen. Dat probleem had ik dus ook met het monteren van een bussiness frontlader. Daar moest de 17 pins op.

Het adressen invoeren gaat via de rechtse knop. Alles via het selecteren met letters.
Hier de foto's:
Spoiler: Laat zien
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
ps. Volgens mij is de hoofdunit alleen in Engels en Duits. Weet niet of je dit aan kan laten passen bij de BMW?

dabrock99

Re: Complete pijltjes navi

Bericht door dabrock99 » 28 sep 2009, 19:40

OK, dank voor de uitgebreide info. Voor mij is het veranderen van een kabelboom eigenlijk al te ingewikkeld. Zie er dus van af.

Plaats reactie

Terug naar “BMW 3 Serie (E46) Audio en navigatie”