Pagina 1 van 1

Hoi! In afwachting van een F23 (2-Serie Cabriolet)

Geplaatst: 23 jul 2018, 23:21
door Kuhzin
Dag allen,

Na jaren weer op dit forum. Heb jaren terug een E46 323cu gereden met weinig kilometers. Uiteindelijk 7 jaar gehad. Pas stond die weer te koop, velgen zwart gespoten, originele xenon verkracht, achterlampen voor nepperts vervangen en de kilometerstand was ook nog eens 20.000 lager.

Erg jammer. Wel met veel plezier in de auto gereden. Uiteindelijk weggedaan voor een hele lage prijs.

Lang verhaal kort, veel leaseauto’s gehad en ga nu een 218i Steptronic Edition private leasen. Redelijk in de normale opties maar niets geks. Lekker voor de fun en te genieten van het lekkere weer.

Derde week van september is de verwachting, ben benieuwd. Via Alphabet gedaan, die waren 550 euro per maand (incl btw) goedkoper, terwijl Alphabet ook BMW als eigenaar heeft.

Dus tot binnenkort hier allen :).

Re: Hoi! In afwachting van een F23 (2-Serie Cabriolet)

Geplaatst: 31 jul 2018, 15:41
door mieske90
Welkom op het forum,

Nooit leuk om je oude wagen verkracht terug te zien, en die kilometerstand is niet heel netjes :s

Maar gelukkig heb je iets moois op het vooruitzicht :ja:
We zien tegen die tijd de foto's wel verschijnen ;)

Als je iets zoekt kun je het beste de zoekfunctie rechtsboven gebruiken.
Als er vragen of opmerkingen zijn over het forum neem gerust contact met een van ons, wij helpen je graag.

Vele veilige en probleemloze kilometers toegewenst
Veel plezier op het forum, hopelijk zien we jou en je E46 een keer op één van onze meetings/events.
Dus hou onze meeting topics goed in de gate voor de gezelligste meetings en events :driving: