Pagina 1 van 1

[E9x] Active steering fault

Geplaatst: 08 feb 2018, 00:05
door erhan54
Beste forum leden,

Ik ben een aantal jaar trots in het bezit van een 335i cabriolet uit 2007. Na een aantal jaar probleemloos gereden te hebben met deze mooie auto heb ik nu helaas een storing waarmee ik zit.

Het begon een aantal weken terug toen ik aan het parkeren was. De volgende melding verscheen plotseling op de boardcomputer:

Active steering fault

Steering behaviour altered.
Steering wheel may be at an angle.
Possible to continue the journey.
Steer with care! Have the problem checked by the nearest BMW Service.

De stuur werd iets zwaarder en tevens stond de stuur niet meer recht.

Aanvankelijk herstelde dit probleem na een aantal instructies gevolgd te hebben zoals naar links en rechts sturen en vervolgens opnieuw te starten. Maar sinds een week blijft het probleem persisteren en lijkt het niet meer te herstellen.

Ik zou graag willen weten of anderen ook zo een probleem hebben gehad en wat meest waarschijnlijk de oorzaak hiervan is. Omdat ik zo een drukke baan heb en toch mijn auto nodig heb wil ik liever zo probleem gericht te werk gaan en snel mijn auto laten repareren. Ik hoor graag jullie gedachtes.

Alvast bedankt voor het meedenken!

Re: Active steering fault

Geplaatst: 08 feb 2018, 10:17
door Beamer AR15
Welkom ;-)