Pagina 1 van 1

Knoopa graag tips voor aankoop bmw

Geplaatst: 11 jun 2017, 17:45
door knoopa
Hallo allemaal,

Ik ben al een tijdje lid op dit forum maar heb nooit iets geplaatst aangezien ik (nog) niet in het bezit van een BMW ben. Ik ben wel altijd fan geweest van BMW en voordat ik mijn rijbewijs had ik me voorgenomen een BMW te kopen als ik mijn rijbewijs zou hebben.

Toen ik eenmaal mijn rijbewijs had heb ik eerst een Ford Fiesta uit 1995 gekocht omdat ik die toen toevallig goedkoop kon krijgen. Daarna heb ik wel zitten twijfelen om een BMW te kopen maar ben ik uiteindelijk toch voor een Ford Fiesta ST uit 2007 gegaan. Ondertussen heb ik deze een paar jaar en zit ik te twijfelen om hem in te ruilen tegen iets anders, deze keer wel een BMW waarschijnlijk.

Het liefste wil ik een BMW met een 6 cilinder en binnen mijn budget zou dan de e46 de beste optie zijn denk ik. Dan ga ik er wel een paar jaar op achteruit ten opzichte van mijn huidige auto maar qua comfort zal een e46 wel beter zijn.

Op dit moment twijfel ik nog of ik mijn auto ga inruilen maar ik zou graag wat tips van jullie horen waar ik op moet letten als ik een e46 wil gaan aanschaffen.