Pagina 1 van 1

ActiveHybrid3 stelt zich voor: BMW F10

Geplaatst: 10 apr 2017, 14:36
door activhybrid3
Hallo allemaal,

Ik ben Jan, kom uit het zuiden des lands en ben over twee dagen trotse eigenaar van een Activehybrid3.
Ik kom graag op dit forum, maar ben pas sinds kort geregistreerd en ga eens wat actiever mee doen hier.

Welke en waarom...
Mijn huidige auto is een 528i F10 en deze gaat er overmorgen uit. Aardig wat kilometers mee gereden maar ik zoek toch iets sportievers, maar wilde ook iets aparts.

De zoektocht...
Er staan er niet veel te koop in Nederland (kon er welgeteld 3 vinden), dus heb ook niet lang hoeven zoeken.
De eerste die ik bekeek had iets meer opties, maar had ontzettend veel steenslag en krasjes deukjes noem maar op. Alsof er al 4ton mee gereden was ipv 74K. Voor zoveel geld wil je er toch wel eentje die strak in de lak zit toch?

Op naar de tweede keus. Bij een Bmw dealer en keurige historie en nagenoeg perfect in de lak. 15K meer op de teller maar nagenoeg in perfecte staat. Ik ben verkocht. Doen. :)

Mijn plannen ermee..
Nou, om te beginnen gaat deze getuned worden. Deze 6 in lijn schijnt nog aardig gekieteld te kunnen worden. Dus waarom niet?

Nog twee nachtjes slapen...haha
Hopelijk tot snel!

Mvgr jan

Re: ActiveHybrid3 stelt zich voor: BMW F10

Geplaatst: 16 apr 2017, 09:38
door BmwE36Touring
Welkom op het Bimmerportal Forum.

Inmiddels zijn de 2 dagen voorbij, hoe bevalt de nieuwe aanwinst? Mocht je nog foto's hebben,van zowel exterieur als interieur, dan zien wij deze maar al te graag tegemoet!

Mocht je nog vragen hebben over iets dan kan je altijd terecht bij een van de moderators
Zoek je iets, probeer dan altijd eerst even de zoekfunctie rechtsboven!

Veel lees plezier hier op het forum. Misschien zien we jouw en je Bimmer een keer op één van onze meetings/events.

Zoals je misschien wel gelezen hebt zijn wij dol op foto's van een nieuwe Bimmer op het forum, als je er
nog een paar hebt zien wij deze maar al te graag tegemoet.


PS heb het onderwerp aangepast om het overzicht te behouden.