Pagina 1 van 1
demontage bekleding achterklep e39 touring
Geplaatst: 07 nov 2016, 16:44
door age-b
help, op welke wijze en volgorde kan ik de bekleding van de achterklep verwijderen. ?? het is zo breekbaar allemaal.
Alvast bedankt voor de reacties
Re: demontage bekleding achterklep e39 touring
Geplaatst: 09 nov 2016, 16:50
door Ray_530i_2001
De kunststof strippen zitten allemaal geklikt, deze (de klipjes) breken soms af hier en daar. Ik heb dat opgelost met wat dubbelzijdig foamtape. (dubbelzijdig tape, maar niet dat hele dunne spul)
Daarna de klep openen waar je gereedschap in zit (of zat) daar zitten uit mijn hoofd een stuk of 8 schroeven. dan kun je het kunststof langzaam lostrekken.
Er zit een kabel voor de verlichting die in het kunststof zit, deze is kort, dus je moet het kunststof van de binnenzijde vasthouden en vervolgens het stekkertje van deze lamp lospeuteren. Een extra paar handen is wel handig.
Daarnaast zit ook de bediening van de achterklep (om deze van binnenuit te kunnen openen er nog in, dit is een ovaal stukje kunststof wat ook in dit deel zit. (achter de klep van het gereedschap) deze door het kunststof duwen.
Let even op het stuk kunststof waar het slot van de achterruit en de motor van de ruitenwisser onder zit, deze moet je ook loshalen. (weet even niet uit mijn hoofd of daar ook een schroefje zit)
Re: demontage bekleding achterklep e39 touring
Geplaatst: 12 nov 2016, 00:34
door age-b
bedankt Ray het is gelukt.
Re: demontage bekleding achterklep e39 touring
Geplaatst: 14 nov 2016, 12:23
door Ray_530i_2001
Top!