Pagina 1 van 1

Rob's E61 530D xDrive edition sport

Geplaatst: 12 mar 2016, 10:08
door Roppie
Hi mede BP leden,

Mijn naam is Rob en ben onlangs van NL (o zo mooie Twente) naar Duitsland verhuisd. Een uitgelezen kans om mijn 305pk sterke benzine slurpende Opel Insignia 2.0T 4x4 sport in te ruilen voor een dikke diesel slurpende bmw 530xD (4x4 went snel) touring uit 2009.

En even serieus, Nederlandse staat.. Waar zijn we mee bezig vwb autorijdend Nederland. Voor deze dikke diesel betaal ik MAAR €463,- per jaar belasting in DE. Verzekering is gelijk, maar de diesel daarentegen weer goedkoper. Jaren eerder moeten emigreren.

Maar even terug naar mijn auto.. Duitsland staat bekend om zijn dik uitgevoerde auto's. Mijn auto is dan ook voorzien van de nodige snufjes.. Het was even zoeken naar een xDrive / touring / 530d / zonder panodak (vanwege de vele problemen) maar met M-pakket. Maar ik heb er 1 gevonden. Nürnberg.. Aangezien ik dit altijd een ontzettend mooie auto heb gevonden besloten deze toch al wat oudere Autobahn Cruiser op te halen. Altijd BMW onderhouden geweest en idd, hij zag er tadeloos uit. Geen krasje, geen deukje. Zelfs het originele verband setje er nog bij. Gekke Duitsers :shine: :shine: .

Mijn favoriete opties:
- HUD
- standkachel
- M-pakket natuurlijk
- Zwarte hemel
- Comfort stoelen
- Automaat

Opties welke ik mis:
- Adaptive cruise control
- Elektrische achterklep

Misschien iemand tips voor aftermarket?

Maar dat krijgt men met veel eisen voor een auto.

Openstaande plannen met de auto:
- verlagen (35mm H&R zijn al in mijn bezit)
- chiptunen is nog wel een wens
- automaatbak check bij ZF in Dortmund
- Breedset 19" style 166

Ik ben bij beamer portal terecht gekomen tijdens mijn zoektocht naar de ware. Gezocht op tips&tricks en veel voorkomende problemen. 90% van deze portal gehaald. Veel informatieve en duidelijke topics. Thanks for that.

Mochten mensen meer willen weten over mijn persoon, stuur mij dan simpelweg een mailtje..

Enkele foto's van origineel staat:

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Re: Rob's E61 530D xDrive edition sport

Geplaatst: 12 mar 2016, 12:22
door Quadrantz
Welkom mede E61 530D rijder!

Dik exemplaar heb je daar :duim:

Qua MRB zou ik wel willen ruilen ;). Ook qua huizenprijs waarschijnlijk :). DLD is zo gek nog niet maar gaat hem voor ons niet worden aangezien de vriendin in Den Haag werkt.

De plannen die je hebt klinken ook erg goed, veel plezier hier en met de bimmer :duim:

Re: Rob's E61 530D xDrive edition sport

Geplaatst: 13 mar 2016, 11:33
door Bart70
Welkom hier Rob !

Welkom op dit mooie forum !

Yessssss, weer een 5 serie er bij :gekdoen: 5 serie rules ;)

Dikke bak ! In Duitsland ben je inderdaad een stuk beter af en vind je meestal de vollere exemplaren !

Ik nodig je tevens graag uit voor het BMW 5 Serie Event 2016 op 24 April in Odijk, zie de link in mijn onderschrift voor meer info :duim:

Mocht je vragen hebben over het forum, en/of hulp hierbij nodig hebben, stuur dan even een pm naar een van de moderators, we zullen je dan zo spoedig mogelijk proberen te helpen.

Zoek je meer info over een bepaald onderwerp of probleem, probeer dan ook altijd even de zoekfunctie hier op het forum, deze voorkomt meestal het eventueel onnodig starten van een nieuw topic.

Verder wens ik je natuurlijk vele veilige en probleemloze kilometers toe :duim:

Re: Rob's E61 530D xDrive edition sport

Geplaatst: 13 mar 2016, 20:27
door mieske90
Welkom Rob,

Je wagen ziet er heel strak uit :duimen:

vele veilige en probleemloze kilometers toegewenst
veel plezier op het forum, hopelijk zien we jou en je E61 een keer op één van onze meetings/events.
dus hou onze meeting topics goed in de gate voor de gezelligste meetings en events :driving:

Re: Rob's E61 530D xDrive edition sport

Geplaatst: 15 mar 2016, 18:35
door pointer16
welkom op het forum..