Welkom hier Steven !
Hess, weer een 5 serie er bij hier

5 serie rules
Mooie wagen en je plannen klinken goed, al zou ik nog een m-pakket daarbij voegen, dat maakt de wagen echt helemaal af. Maar dat is ieder voor zich natuurlijk !
Je hebt in ieder geval al een wijze stap gemaakt

Van welk jaar is de wagen ? Zelf heb ik ook een E61 525i en bevalt me prima, behalve dat van mij wat meer vermogen zou mogen hebben, maar dat is bijzaak voor mij en vind ik niet zo belangrijk.
Graag nodig ik je bij deze meteen uit voor de komende 5 serie meeting op 25 oktober, in
dit topic vind je meer info en kun je eventueel aanmelden. Een week later is er ook nog de winterwielen meet&greet
Mocht je vragen hebben over het forum, en/of hulp hierbij nodig hebben, stuur dan even een pm naar een van de moderators, we zullen je dan zo spoedig mogelijk proberen te helpen.
Zoek je meer info over een bepaald onderwerp of probleem, probeer dan ook altijd even de zoekfunctie hier op het forum, deze voorkomt meestal het eventueel onnodig starten van een nieuw topic.
Maak ook gerust een showroom aan voor je wagen, dit is altijd erg leuk voor jezelf en voor anderen.
Verder wens ik je natuurlijk vele veilige en probleemloze kilometers
p.s. ik heb je topictitel even iets aangepast voor het overzicht hier