Pagina 1 van 1
Advies BMW E46 Compact
Geplaatst: 23 jul 2015, 15:11
door danny020
Hallo iedereen,
Ik ben nieuw op de forum dus ik stel mij gelijk even voor.
Mijn naam is Danny en ben 24 jaar, ik kom uit Amsterdam en ben momenteel in het bezit van een Volkswagen golf 4.
De golf 4 heb ik nu al jaren in mijn bezit en vind dus dat het tijd wordt voor iets anders. De Bmw E46 compact trekt mij heel erg aan, maar ken zelf niet veel mensen die een Bmw rijden.. Dus ik hoop dat jullie mij kunnen helpen.
ik vroeg mij af welke motor zuinig is. ik rijd niet veel alleen naar werk en naar huis eigenlijk. In mijne vrije tijd maak ik nog wel w at kilometers, al is dat ook niet veel.
Hoe (duur) is het onderhoud ervan?
Kan ik net zo goed, of beter, een E46 coupe halen?
Voor zover zijn dit mijn vragen, ik hoop dat jullie mij kunnen helpen.
Mvg,
Danny
Re: Advies BMW E46 Compact
Geplaatst: 09 aug 2015, 20:06
door mieske90
Welkom Danny,
foto's zijn altijd welkom.
als je iets zoekt kun je het beste de zoekfunctie rechtsboven gebruiken.
als er vragen zijn over het forum neem gerust contact met een van ons, wij helpen uw graag.
vele veilige en probleemloze kilometers toegewenst
veel plezier op het forum, hopelijk zien we jou en je toekomstige BMW een keer op één van onze meetings/events.
dus hou onze meeting topics goed in de gate voor de gezelligste meetings en events
volgende evenement: 1 november winterwielen meet & greet
Re: Advies BMW E46 Compact
Geplaatst: 12 aug 2015, 17:04
door EasyE
danny020 schreef:
ik vroeg mij af welke motor zuinig is. ik rijd niet veel alleen naar werk en naar huis eigenlijk. In mijne vrije tijd maak ik nog wel w at kilometers, al is dat ook niet veel.
Hoe (duur) is het onderhoud ervan?
Kan ik net zo goed, of beter, een E46 coupe halen?
De 316ti zal theoretisch het zuinigste kunnen rijden. De 4-cilinders hebben allemaal een wat lagere verbruiksopgave dan de 6-cilinders. Maar een 325ti is natuurlijk wel veel leuker, de vorm van een compact in combinatie met een dikke 6 pitter onder de kap
Hoe duur het onderhoud is hangt af van de staat van de auto, een afgetrapt exemplaar zal vast meer onderhoudskosten met zich mee brengen dan eentje waar netjes voor is gezorgd en op tijd zijn beurtjes heeft gehad.
Zelf heb ik getwijfeld tussen een 325ti (compact) en een 323ci (coupe), het is voor mij de coupe geworden omdat het model mij wat meer aanspreekt. Coupe's zijn over het algemeen wat duurder in de aanschaf maar houden hun waarde denk ik ook wat beter dan een compact i.v.m. het aantal liefhebbers.
Re: Advies BMW E46 Compact
Geplaatst: 12 aug 2015, 21:10
door danny020
Hallo EasyE Dankjewel voor je reactie.
Ik houd zelf niet zo van 'snelheid'

ik weet ik ben bij BMW niet bij het goede adres dan.. maar bmw zelf en de e46 compact trekt mij heel erg aan. De compact versie met M-pakket vind ik zelf mooi uitzien en interieur ervan zelfde. De 316ti is theoretisch zuinig alleen weet ik in de praktijk niet of dat wel zo is.
Ik kies voor de 316ti uitvoering omdat die wel gewoon lekker door kan rijden met redelijk verbruik.
Ik zag er laatst eentje online staan voor 3400euro en 230k op de teller. Zelf weet ik niet of dat betrouwbaar is.. vanwege de hoge km stand verwacht ik wel paar probleempjes.
Re: Advies BMW E46 Compact
Geplaatst: 18 aug 2015, 15:32
door Bart70
Welkom hier !
BMW en snel, zijn dingen die vaak samen gaan maar echt niet perse hoeven hoor, helemaal met je eens

Re: Advies BMW E46 Compact
Geplaatst: 19 aug 2015, 20:35
door danny020
Dankjewel!
Veel mensen aan wie ik vraag over een goeie bmw zeggen mij allemaal dat ik tussen een 320 t/m 330 moet kiezen. Alleen voor de snelheid etc. Begin er nu wel een hekel aan te krijgen..
Re: Advies BMW E46 Compact
Geplaatst: 19 aug 2015, 22:11
door mieske90
gewoon verschillende modellen testen en op je eigen gevoel afgaan.
320i blokken zijn wel sterker dus kunnen die wagen langer mee.
Re: Advies BMW E46 Compact
Geplaatst: 20 aug 2015, 14:05
door Bart70
Gewoon een wagen uitkiezen die je qua looks mooi vind, goed onderhouden is, en binnen je budget valt, vermogen moet je in jouw geval gewoon helemaal niet naar kijken

Re: Advies BMW E46 Compact
Geplaatst: 20 aug 2015, 18:39
door danny020
Dankjewel voor jullie advies!
Denk dat ik toch gewoon bij de 316ti model blijf dan

Re: Advies BMW E46 Compact
Geplaatst: 20 aug 2015, 20:08
door Anni
Een van de vorige moderators van dit forum had er eentje die in de verkoop stond als ik me niet vergis. Geen idee of die nog steeds te koop staat. Was wel een plaatje
Re: Advies BMW E46 Compact
Geplaatst: 21 aug 2015, 02:13
door danny020
Er is helaas geen topic over inkoop en verkoop van auto's
Re: Advies BMW E46 Compact
Geplaatst: 21 aug 2015, 07:36
door Anni
Er is een heel subforum aan gewijd hoor
Klik
Re: Advies BMW E46 Compact
Geplaatst: 21 aug 2015, 12:14
door mieske90
danny020 schreef:Er is helaas geen topic over inkoop en verkoop van auto's
die is er wel alleen daar moest je 10 nuttige berichten voor hebben, dus waarschijnlijk kun je die nou wel aan.
die subforum is bijna onderaan het forumoverzicht te vinden.
Re: Advies BMW E46 Compact
Geplaatst: 21 aug 2015, 16:45
door danny020
Je hebt gelijk!
Topic kon ik eerst niet zien..
