Pagina 1 van 1

Keaven - E46 Touring

Geplaatst: 24 nov 2013, 16:03
door Keaven
Hallo Mede-BMW Fans,

Ik ben Keaven, 20 jaar en woonachtig in de Achterhoek.
Na een Mercedes G-klasse en een Golf 5 heb ik eindelijk een auto gekocht die ik ook echt mooi vond.
Vanwege het de ruimte van de Tourings op zoek gegaan naar een E46 touring.
Uiteindelijk viel mijn oog op zilvergrijze 320D uit 2000 met 275.000km(inmiddels 289.000). Bij aanschaf mankeerde er één en ander aan de auto waardoor hij voor een zacht prijsje te koop was.
De auto heeft als één van de weinige 320d's de nodige opties waardoor het voor mij snel duidelijk was, dit werd hem.
De auto heeft o.a. origineel navigatie, sportstoelen en half leer, sportstuur en schuif/kanteldak.

Bij aanschaf had de auto een grote beurt nodig, nieuwe gloeibougies, nieuwe banden en nieuwe schokbrekers en nog wat kleine delen en rubbers.
Dit alles heb ik samen met een vriend uitgevoerd.
De schokbrekers zijn vervangen door een set bilsteins. B4 dempers van originele sterkte op de vooras, gezien de bekende draagarmproblemen leken mij die hard genoeg. Achter is een set Bilstein B6 sport dempers geplaatst.

Omdat ik samen met een vriend op zaterdagen een kleine bandenhandel run, vond ik dat de wielen ook wel wat dikker mochten. De originele 16 inch wielen zijn daarom inmiddels verruild voor een 18 inch M-sport breedset met winterbanden, 225/40R18 voor en 255/40R18 achter. :gek:

Op één foto staat de auto op 17 inch Seven velgen welke ik tijdelijk van mijn broer had geleend.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Re: Keaven - E46 Touring

Geplaatst: 25 nov 2013, 14:12
door Alyssa
Welkom op het forum, Keaven :)