Pagina 1 van 1

E36 start niet

Geplaatst: 01 aug 2013, 00:30
door RonieS
Help!
Vandaag mijn elektrisch dak verwijderd (zit vast) en daarbij per ongeluk het contact aan laten staan. Toen ik na een uur of 4 de auto in de garage wilde zetten was de accu leeg. Even een andere accu er naast gezet maar de motor startte niet meer. Geen leven in de startmotor. In eerste instantie deed ook het alarm/CV het niet meer maar die ging later weer aan het werk. Helaas lijkt het er op dat de startonderbreker roet in het eten gooit! Accu spanning is ruim voldoende. Alle dashboard lampjes branden met ingeschakeld contact zoals het hoort.
Het alarm is een after market inbouw van BMW zelf (bediening niet in sleutel maar in apart kastje) met een simpele open/dicht functie.
Heeft iemand enige ervaring met het resetten van het alarm/cv/startonderbreker?

Grtz,
Ron

Re: E36 start niet

Geplaatst: 01 aug 2013, 11:31
door bimmer-jeroen
De spanning is is wel goed, maar de ``kracht van de accu`` is geen spanning maar stroom. dus je accu kan wel 12,5V hebben bijv maar daarom kan de stroom wel zo laag zijn dat er niet meer dan je controle lampjes kunnen branden.

Gaat hij wel rond wanneer je start dan:
Gewoon even overstarten op een goede auto. (een startonbreker blokkeerd je startmoter namelijk niet, Maar wel je brandstof pomp en/of ontsteking)

Re: E36 start niet

Geplaatst: 01 aug 2013, 21:47
door RonieS
Vandaag weer geprobeerd met een bewezen goeie accu uit een andere E36. Weer niks. Kreeg te horen dat het waarschijnlijk aan de sleutel ligt en dat die waarschijnlijk opnieuw ingelezen moet worden. Morgen weer een dag en een nieuwe poging het beestje aan de praat te krijgen.

Vandaag besteed aan het zoeken naar een gebruikt kantel schuif dak. niet te vinden! heeft iemand nog een dakje liggen (maat 79x50)? Voor een leuk prijsje wil ik dat graag overnemen.

Grtz,
Ron

Re: E36 start niet

Geplaatst: 10 aug 2013, 14:23
door Evertjan81
Hallo Ronnie. Staat nu een schuifdak op marktplaats voor 40 euro. Volgens mij in biddinghuizen. Misschien dat je er wat aan hebt. Gr.