Pagina 1 van 1

Mistlamp E46 330i

Geplaatst: 23 okt 2012, 21:07
door nickE46
Goedenavond allen,

Ik wil mijn mistlampen vervangen maar nu weet ik niet welke lamp erin zit bij mij.
heb een 330i face-lift model (ronde mistlampen) en aangezien deze via wielkas vervangen moet worden doe ik het graag in 1x goed.... ;-)
Nu kan ik via de philips site mijn auto achterhalen.. allen zit er een verschil in de uitvoering vanaf 2001 en de M-tech uitvoering... en ja welke is de 330i dan met M-tech onderstel..
iemand hier ervaring mee...
keuzes is tussen een H7 lamp of de HB4 lamp...
alvast bedankt.

gr. Nick

Re: Mistlamp E46 330i

Geplaatst: 25 okt 2012, 12:54
door DJLeonardo
Ik heb ze al eens vervangen. Je kan er ook via de motorkap bij als je de koplamp units er even uithaalt. Althanks, ik heb dat gedaan en niet via de wielkast (geen idee of dat kan eigenlijk) Is maar net wat je makkelijk vind.

Bij mij ging er H11 in.

Re: Mistlamp E46 330i

Geplaatst: 27 okt 2012, 12:40
door nickE46
Hoi Leonardo,

Thanks... Heb H11 besteld.. Op goed geluk..
Via de motorkap ga ik bekijken... Is weinig over te vinden op het net wat de beste manier is..
Via de wielkast achter het spatbord is wat ik een paar keer gezelen hebt..
Thnx in ieder geval...

Gr Nick

Re: Mistlamp E46 330i

Geplaatst: 06 nov 2012, 17:33
door twanheering
Je kan het binnenscherm van je spatborden verwijderen, deze bestaat uit 2 delen, je moet t onderste stukje, dat zijn 5 boutjes losdraaien en dan kan je t binnenscherm zo uitnemen en kan je eenvoudig bij de mistlampen!!

Re: Mistlamp E46 330i

Geplaatst: 07 nov 2012, 21:32
door buutnhuus
Kun je ze daar ooK afstellen? De mijne staan namelijk niet goed gericht.

Re: Mistlamp E46 330i

Geplaatst: 08 nov 2012, 14:35
door DJLeonardo
Je kunt ze wel iets stellen ja. Vervacht daar niet te veel van het is niet een duidelijk gerichte bundel. Dus als ie verkeerd staat zou er ook wel eens een montagepunt kunnen zijn afgebroken.