Pagina 1 van 1

Ruitensproeiers

Geplaatst: 23 okt 2011, 20:25
door Ben84
Op de E36 zitten standaard sproeiers met 2 straaltjes. Weet niet of ze ook standaard verwarmd zijn? Maar goed, mijn vraag is dus: van welk model passen de sproeiers die vernevelen, ipv 2 straaltjes per sproeiertje? Heeft iemand toevallig typenummer, prijs etc? Is maar een minimaal detail en je ziet er niet veel van, maar het vernevelen van de ruitenreininger is wel erg fijn ;)

Re: Ruitensproeiers

Geplaatst: 24 okt 2011, 10:55
door Verheeske
Hier is het al eens eerder over gegaan. Het schijnt dat de ruitensproeiers van de 6-serie(E63/64) passen. Maar volgens mij heeft nog niemand dat uitgeprobeerd. en dat kwam dan voornamelijk door de prijs van die sproeiers.

Het verhaal was volgens mij zo dat toen iemand zijn sproeiers het niet goed deden. en dat vervangen door e63 sproeiers een oplossing + leuke modificatie was. Maar toen kwamen we er ook achter dat als je de sproeiers een nacht laat weken in azijn (of antikal o.i.d.) dat ze als nieuw sproeien.

Re: Ruitensproeiers

Geplaatst: 24 okt 2011, 11:09
door Jaapi

Re: Ruitensproeiers

Geplaatst: 25 okt 2011, 18:38
door Ben84
Hm, eens informeren bij de dealer wat het mag kosten :) Het is niet zo dat ik niet ontevreden ben over mijn sproeiers hoor. De bestuurderszijde is niet helemaal top meer, maar ik vind het wel erg fijn als het over de hele ruit verneveld wordt. Zodra er iets vervangen moet worden aan de BMW probeer ik het meteen te vervangen door iets beters ;)