Pagina 1 van 1
Zwakke punten 320d - facelift
Geplaatst: 17 apr 2008, 18:06
door dave
Ik zou graag eens van de ervaren faceliftrijders te weten komen op welke punten ik speciaal moet letten bij dit specifiek model. Ik zou er tegen september eentje willen aanschaffen van 2005 ofzo, alleszins eentje van de laatste reeks. Dus leg die zwakke plekken eens bloot! Bedankt alvast hoor !

Re: Zwakke punten 320d - facelift
Geplaatst: 17 apr 2008, 19:44
door WiD
De flexibel v/d uitlaat (juist voor de kat),de uitlaat rateld dan een beetje.
De ophangings rubbers vooraan en draagarmen.
Indien xenons,de starters laten het soms afweten dat zie je als de ene komlamp iets later start dan de andere (zo begint het).
Op de ophangings rubbers en draagarmen na heb ik van de 2 andere zaken al last gehad.Mijn 320d Touring is van 2003.
Re: Zwakke punten 320d - facelift
Geplaatst: 17 apr 2008, 20:13
door dave
Oké, das al goed om te weten. Bedankt hoor!
Op een ander forum heb ik al gelezen dat de 320d turbotroubles zou hebben gehad, dit enkel op het faceliftmodel tot eind 2003. Toch wel ernstig als je het mij vraagt. Maar ik zoek er eentje einde reeks dus zorgen maken niet nodig?