Justin - E61 525i M54 2004

Nieuw op het forum? Stel jezelf even voor
Livonias

Justin - E61 525i M54 2004

Bericht door Livonias » 07 mar 2020, 13:26

Hoi allemaal,

Ik ben Justin en mag mijzelf sinds kort (weer) eigenaar noemen van een prachtige BMW. Anderhalf jaar geleden heb ik een E91 316i LCI :///m: van 2010 gekocht, maar daar kwamen na een paar maanden helaas behoorlijke motorproblemen naar voren. Toen dus weg moeten doen en een kort uitstapje gemaakt naar een Volvo V40 D4 van 2014. Heerlijke auto, maar inmiddels weer verkocht omdat ik een nieuwe baan dichter bij huis heb, waardoor diesel niet langer zin had.

Vorige week heb ik een BMW E61 525i met M54 motor particulier gekocht. Degene waar wij hem van kochten heeft 'm in 2011 geimporteerd van de eerste eigenaar in Duitsland en heeft er vervolgens zo'n 9 jaar mee gereden. Weinig eigenaren dus en de gehele historie tiptop bekend. Hij was nu toe aan een wat nieuwere auto en verkocht om die reden deze bmw. Vol met opties (ik heb bmw gemaild voor de exacte optielijst maar krijg geen reactie), en onwijs blij met de auto.

Plaatje bij het praatje (ongepoetst, normaal is de lak een stuk dieper);

Afbeelding

Ik wil op relatief kort termijn de auto eens uitgebreid poetsen en goede foto's nemen. Zodra deze er zijn zal ik ze plaatsen op het forum. Er zijn nog wat kleine puntjes die ik graag op wil lossen, hoop daarnaast op Bimmerportal een hoop kennis en kunde op te kunnen doen en wie weet kunnen anderen weer wat van mij leren :)

Hartelijke groet,
Justin

Edward
Berichten: 1637
Lid geworden op: 11 feb 2018, 13:00

Re: Justin - E61 525i M54 2004

Bericht door Edward » 07 mar 2020, 13:38

Welkom op het forum Justin!

Mooie intro! Normaal gesproken zijn dealers wel snel met reacties. Althans dat is mijn ervaring met de dealer hier in de buurt.

Je kunt altijd de optielijst opvragen bij Bimmercat VIN Online of M Decoder. Bij beiden uiteraard alleen de laatste 7 tekens van je VIN invoeren. Persoonlijk gebruik ik liever de decoder van Bimmercat.

Overigens is er binnenkort weer een leuke meeting!

22 maart: Zomerwielen Meet & Greet!

Gebruikersavatar
Bart70
Berichten: 10824
Lid geworden op: 15 dec 2013, 12:36
Locatie: Zuid-Holland
Contacteer:

Re: Justin - E61 525i M54 2004

Bericht door Bart70 » 10 mar 2020, 07:43

Welkom hier Justin !

Mooie E61 met een oerdegelijke motor :duim:

Plaats reactie

Terug naar “Stel jezelf voor”