Pagina 1 van 1

JO's 328i Sedan

Geplaatst: 17 feb 2010, 16:02
door BMWJO
Beste mede BMW eigenaren,

Mijn naam is Johan ik ben 22 jaar jong en woon in Zoetermeer! Net als de meeste van jullie ben ik hellemaal BMW gek en vind het heerlijk om het forum door te bladeren.

Ik heb tot nu toe altijd BMW (voor deze nog 2 anderen) gereden ik ben met BMW bloed geboren en zal er ook mee sterven.

De eerste was een Hellrot kleurige e36 325i Sedan uit 1991. Helaas was dat een rampen bak dit kwam omdat hij A. afgetrapt was door de vorige eigenaren en B. (heb ik mij laten vertellen) door dat dit de eerste reeks van deze uitvoering was. Helaas dus veel kosten aan gehad maar wel met plezier erin gereden altijd.

De tweede was een Hellrot kleurige e36 325i Coupe uit 1994 de 6 cilinder motor sprak mij zo erg aan van de vorige dat ik niet minder wilde. Fantastische wagen was dit geen gekke problemen af en toe het reguliere onderhoud maar meer ook niet. Het was genieten elke keer weer als ik de auto instapte. Helaas werd deze Totaallos verklaart na dat er iemand de bocht uitgleed waar ik netjes op die persoon stond te wachten (| (| . Einde oefening het positieve was dat ik vrijwel het zelfde geld terug kreeg van de verzekering + de verkoop van de auto dan het jaar geleden toen ik hem kocht.

De BMW die ik op heden heb heb ik gekocht bij een Hyundai dealer in Belgie (leuk klein familie bedrijfje). Zo kwam na wat telefonische contact en e-mail verkeer een afspraak voor bezichtiging. Agh ja het was 250 km heen en 250 km terug maar A. de prijs was super zonder afdingen had ik hem ook waarschijnlijk gekocht (4.950,- x| echt waar) en B. hij zag er goed uit en ik had vertrouwen in de verkopende partij. Na een inspectie en een proefrit gemaakt te hebben in de BMW. Was het duidelijk dit word mijn nieuwe BMW :amen: !!

Het is dus een Bmw e46 328i Sedan uit 05-1999 geheel orgineel van de eerste eigenaar. En zo'n beetje alles erop en eraan wat ik wilde o.a. climaat control, navigatie/casette+6-CDwisselaar, schuif/kantel dak, half leder/stoffen bekleding zwart en meer natuurlijk. De RDW keurmeester had nog nooit zon gave BMW aan de onderkant gezien vertelde hij mij (natuurlijk is dat een groot compliment om te horen).


VOOR FOTO'S ZIE HIERONDER ( MET DANK AAN JAAPI ;D )


Groeten
Jo :zwaai:

Re: JO's 328i Sedan

Geplaatst: 17 feb 2010, 16:09
door Cliff
Welkom Jo...nette wagen!

Hoeveel heeft ie gelopen?

Re: JO's 328i Sedan

Geplaatst: 17 feb 2010, 16:10
door Jaapi
Johan welkom op het forum! Nette e46, mooie koop! Foto;s zijn heel makkelijk te plaatsen:

[img]delinkvanjefoto.nl[/img]

Re: JO's 328i Sedan

Geplaatst: 17 feb 2010, 16:15
door BMWJO
Sorry zie nu ook dat ik de km-stand niet toegevoegd heb die is namelijk ca. 152.000 km!!

Alvast heel erg bedankt voor jullie leuke reacties en bedankt voor de tip maar dat lukt mij niet ze kwamen en niet goed te staan!

Groeten Jo

Re: JO's 328i Sedan

Geplaatst: 17 feb 2010, 16:24
door Cliff
Als je dit even doorleest dan lukt het je waarschijnlijk wel.. ;)

Re: JO's 328i Sedan

Geplaatst: 17 feb 2010, 16:25
door Jaapi
Afbeelding

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

:)

Re: JO's 328i Sedan

Geplaatst: 17 feb 2010, 16:39
door BMWJO
OEI OEI OEI :o

Schaam me kapot!!

Bedankt Jaapi
Het is dus wel gelukt. Volgende keer toch maar meer doorzettingsvermogen tonen! (|

Re: JO's 328i Sedan

Geplaatst: 18 feb 2010, 18:07
door palmbier
Wow, erg mooie BMW voor dat geld! Heel veel plezier ervan. Hoeveel was je uiteindelijk kwijt met het invoeren en alles erbij, denk nog steeds een relatief laag bedrag?

Re: JO's 328i Sedan

Geplaatst: 19 feb 2010, 09:20
door BMWJO
hee palmbier,

bedankt voor je reactie!!
Ja het heeft me in mijn ogen niet veel gekost. Je mag het gerust weten wat ik totaal kwijt was met afdingen en invoeren zo ca. 5.250,-! En nogmaals het gehele invoer proces viel mij reuze mee! :amen:

Re: JO's 328i Sedan

Geplaatst: 19 feb 2010, 10:20
door palmbier
Dat is idd heel erg weinig in totaal. Heb voor mijn eigen 325i in NL bijna het dubbele betaald, wel iets jonger / facelift, 147.000 km, maar dan nog...
Ik heb voor ik de auto kocht ook naar wat 328i modellen gekeken, maar allemaal waren die meer richting de prijs van de 325i. Ook in Duitsland waren de prijzen niet significant goedkoper, wel als je een nog jongere auto zou aanschaffen. Heb niet in Belgie gezocht echter, wellicht slim om dat voor de volgende toch maar eens te doen.

P.s. hoop dat je probleempje met het afslaan bij stationair snel is opgelost. Van de verhalen die ik zo gelezen heb, kon het wel eens de luchtmassa meter zijn. Uitlezen is idd een goed idee.

Re: JO's 328i Sedan

Geplaatst: 19 feb 2010, 12:37
door BMWJO
Bedankt voor je reactie weer. Ja ik baal als een stekker maar goed ik heb ook het gevoel dat deze meneer op het laatst niet veel meer met de BMW heeft gereden en dat is ook niet gezond voor de auto volgens mij (|. Ik hoop niet dat het een groot probleem is ik wacht even af! Zie ander forum voor verdere update's :zwaai:.

Ja en de auto had ik ook voor mij gevoel niet te duur. Mischien wel om de bovenstaande reden. Nee geen idee. Ik ben er nog steeds dol gelukkig mee en ik heb ook voornamelijk gezocht in Duitsland tot ik deze BMW tegen kwam per toeval in Belgie :love:.