Pagina 1 van 1

Lekkage via de deuren en beslaan van de ruiten

Geplaatst: 16 nov 2009, 16:52
door JdM
Na enkele topics gelezen te hebben kom ik erachter dat ik ook slachtoffer ben van de waarschijnlijke lekkage via de deur(en). Ik ben er al achter dat dit kan komen door loszittende vochtschermen en ik ben ook van plan deze heel binnenkort eens na te kijken/ vast te kitten. Ik lees ook in meerdere topics dat ik op moet passen voor bepaalde rubbertjes ergens? Maar helaas zie ik geen foto's meer van deze rubbertjes.
Ik zou graag willen weten welke rubbertjes ik op moet letten wanneer ik binnenkort aan de reparatie van deze ellende ga beginnen.
Ik ben dus op zoek naar iemand die me kan vertellen welke rubbertjes precies worden bedoeld, liefst met een ondersteunende foto want mijn voorstellingsvermogen is niet altijd even goed (anders had ik dit topic ook niet hoeven openen ;) )

Re: Lekkage via de deuren en beslaan van de ruiten

Geplaatst: 16 nov 2009, 18:09
door bjornc
Ik denk dat ze deze bedoelen:
Afbeelding

Re: Lekkage via de deuren en beslaan van de ruiten

Geplaatst: 16 nov 2009, 22:04
door JdM
Bedankt voor de foto, nu weet ik wat ermee bedoeld werd ;)

Ben net terug uit de garage en heb alle 4 de deurpanelen eraf gehad, er zaten 3 van de 4 vochtschermen los :X
Ik heb ze vastgekit en hoop dat de ellende nu voorbij is :roll: