Pagina 1 van 1
Aankooptips G30?
Geplaatst: 05 mar 2020, 13:50
door MarcF11
Dag allemaal,
Sinds anderhalf jaar heb ik een 535I F10 uit 2014. Ik overweeg al een tijdje de aanschaf van een G30 540I. Heb er nog nooit in gereden. Iemand tips of aandachtspunten of andere opmerkingen?
Re: Aankooptips G30?
Geplaatst: 11 mar 2020, 23:33
door remkow
Ben zelf overgestapt van een 2010 F11 naar een G31 (540iX), zie ook mijn topic.
Velgen van de F10/F11 passen iig niet (als je bijv een aparte winterset hebt) dus die kun je niet meenemen (dakdragers passen daarentegen wel maar nvt voor een G30). Verder is er veel hetzelfde gebleven al zijn er een ook hoop kleine verbeteringen. Ben je op zoek naar iets specifieks?
Re: Aankooptips G30?
Geplaatst: 12 mar 2020, 11:22
door MarcF11
Nee, heb niet iets specifieks op het oog. De F10 bevalt me prima, vooral het N55 B30A blok. Maar ik mis een aantal dingen en ik vind hem te soft, te comfortabel eigenlijk. Hij heeft geen M-onderstel en in Sport is hij te nerveus en houdt hij de versnellingen te lang vast. Verder mis ik wat opties, zoals panodak, adaptive Cruise Control, HUD, Dacota leder, (ik vind het standaard leer niet zo mooi.) Comfortstoelen heb ik nu wel en die wil ik absoluut weer, die dingen zitten echt magnifiek. Mijn F10 is op comfort gericht en heeft bijvoorbeeld wel soft-close en een elektrisch bedienbare kofferdeksel. Ik heb mijn garage een tijdje geleden al een zoekopdracht gegeven maar nog geen resultaat.
Re: Aankooptips G30?
Geplaatst: 12 mar 2020, 15:07
door remkow
Mijn F11 had M sport onderstel en was af en toe wel erg stug, ondanks dat ik dat nu weer heb is mijn indruk wel dat de G serie (veel) comfortabeler is maar zonder dat het té wordt.
Verder heb je in de G30/31 sportstoelen en comfortstoelen maar anders dan in de F10/F11 is het in basis dezelfde stoel maar hebben de comfortstoelen meer verstelmogelijkheden én volledig elektrisch verstelbaar.