Pagina 1 van 1

Achterlicht unit lenen ter test

Geplaatst: 07 jan 2018, 10:49
door BMW_Lover
Ik heb het volgende probleem met mijn 2006 E61, pre facelift.

In de linker achterlicht unit zitten 2 lampjes als je dagrij verlichting aan hebt die moeten gaan branden. De buitenste van de twee is tevens rem licht. Remlicht werkt prima maar dagrij licht is heel vaag en bijna niet te zien. Auto geeft ook foutmelding dat remlicht stuk is.... Al zet ik er een nieuw lampje in of ruil ik die om met rechts, probleem blijft. Heeft er toevallig iemand een unit liggen die ik ff kan aansluiten om te testen of het de unit of bekabeling is voor ik een nieuwe unit koop?

Re: Achterlicht unit lenen ter test

Geplaatst: 07 jan 2018, 21:25
door tom_il
Heb er eentje liggen, maar vermoed dat dit voor jou niet bij de deur is.

Re: Achterlicht unit lenen ter test

Geplaatst: 08 jan 2018, 12:31
door kenza750
ik heb sinds afgelopen zomer ook kde melding "remlicht defect" terwijl de remlichten prima werken. Bij mij is de bekabeling die door de scharnieren in de achterklep lopen waarschijnlijk het probleem. Ik heb nog geen tijd gehad om de bekabeling te repareren.
Grote kans dat het bij jou ook aan gebroken kabels ligt

Re: Achterlicht unit lenen ter test

Geplaatst: 08 jan 2018, 12:32
door kenza750
als je toch eerst wilt testen, kun je dan niet de unit van je rechterkant op links proberen? gewoon de unit in de kofferbak leggen en aansluiten, kijken of het dan goed werkt.

Re: Achterlicht unit lenen ter test

Geplaatst: 08 jan 2018, 17:15
door tom_il
Alleen dingen die op de kofferdeksel/raam zitten bevinden zich in de gootjes.
De lichtblokken waarvan hier sprake zitten er niet op het kofferdeksel, kabelbreuk is dus zeer onwaarschijnlijk. Ik vermoed slecht contact in de stekker.