Pagina 1 van 1

e46 elektrisch probleem

Geplaatst: 17 nov 2016, 09:19
door frankyman
Forummers!

Toen ik vd zomer mijn e46 bij de spuiter had opgehaald, viel deze op mijn pad thuis helemaal dood, geen lampje of elektra meer... niks.

Toen ik mijn zekeringen na ging kijken, en de zekering box dus bewoog, begon alles het weer te doen, na wat verder onderzoek bleek de moer van de plus kabel in de zekering kast los te liggen.

Ik heb de auto hierna weer rustig naar de stalling kunnen rijden ( het is mijn winter auto ) maar ben er toch nog niet helemaal gerust op.

Komend weekend ga ik hem weer halen, en wil ik het nog eens nakijken, hebben meer mensen hier ervaring mee? of hebben jullie tips?

het is namelijk niet echt fijn als dit onderweg gebeurd...

Dank!

Re: e46 elektrisch probleem

Geplaatst: 17 nov 2016, 10:01
door Sjonnie
Hebben ze die los gehad bij de spuiter?

Re: e46 elektrisch probleem

Geplaatst: 17 nov 2016, 10:54
door rob75
Volgens mij zit de aansluiting met tenminste 1 borgring (iets gekarteld) vast. Als je de moer dus met een normale kracht vastzet, dan komt die niet zomaar los.

Succes,
Rob

Re: e46 elektrisch probleem

Geplaatst: 17 nov 2016, 12:01
door frankyman
De accu hebben ze achter in de kofferbak los gehad, en dat zit allemaal netjes vast.

De moer die los zat, zat bij de zekeringkast, dus onder het dashboard kastje... zou niet weten waarom ze hem daar los zouden halen.

Ik ga vd week nog even kijken, hoop alleen dat het geen draadbreuk is oid :roll:

Was eigenlijk benieuwd of iemand hier ervaring mee heeft, of dat ik iets nieuws heb ontdekt haha

Groet

Frank