Pagina 1 van 1

BMW e46 316ti knipperende lampen en abs asc

Geplaatst: 18 jan 2016, 17:06
door Dylanveningabmw
Hallo,

zal me even voorstellen,
ik ben Dylan veninga kom uit tweede exloermond en ben trotse eigenaar van mijn bmw e46 compact.
ik heb de auto nu 4 maand in bezit en zit nu een maandje met de storing.

het probleem is:
zomaar ineens tijdens het rijden beginnen de dashboard lampjes te branden van de abs/Asc/en de uitroepteken in het midden. dat duurt mischien maar 5 a 10 seconden en dan is het weg.
maar nu de laatste 2 week begint mijn xenon verlichting ook te knipperen zodra die lampjes ook weer branden
en als ik in de 4 de versnelling in wil halen houd hij soms in.


in eerste instantie dacht ik aan de dynamo of de accu
maar de accu is netjes 12v en als ik hem stationair laat lopen 14.3v volgens mij zijn dat de goede waardes!!

kan ik ook op een of andere manier lektstroom meten?
en heeft iemand nog tips of iemand die me kan helpen?

echt alvast hartstikke bedankt voor de reacties en hulp.

Met Vriendelijke groet

Dylan Veninga

Re: BMW e46 316ti knipperende lampen en abs asc

Geplaatst: 18 jan 2016, 21:44
door Joostb
Ik heb soortgelijks ook gehad tijd geleden, nu heel enkel nog eens knipperende xenonlampen. Met name bij gas los/afremmen op de motor.

Na grondig speurwerk schijnt het de spanningsregelaar wel eens te zijn. Maar ik heb er inmiddels vreemd genoeg nooit meer last van gehad. Maar die spanningsregelaar was bij mij de hoofdverdachte.

Re: BMW e46 316ti knipperende lampen en abs asc

Geplaatst: 19 jan 2016, 11:32
door timctimc
Ik heb ook een kapotte spanningsregelaar gehad, alleen hierdoor laadde mijn accu dus niet meer op. Gevolg heel veel storingen, ABS, uitroepteken etc. Daarna viel de auto stil.

Misschien doet jouwe het nog half ofzo?

Re: BMW e46 316ti knipperende lampen en abs asc

Geplaatst: 19 jan 2016, 22:35
door Dylanveningabmw
Oké oké

Het valt mij op dat de laatste 2 dagen nu het droog is en geen natte sneeuw nog niet weer een storing heb gehad.
Maar inderdaad wel als ik gas geen of loslaat en rem af op de motor dat het nog wel is wil gaan knipperen!

Nog meer tips of waar ik op kan letten?

Mvg Dylan

Re: BMW e46 316ti knipperende lampen en abs asc

Geplaatst: 20 jan 2016, 06:34
door Dylanveningabmw
Joostb

Ik heb het ook misschien 2 of 3 keer gehad in het begin toen poos mee gereden zonder storing en naar een hele tijd begint het weer!