Pagina 1 van 1

Glenn BMW E46 320d sedan

Geplaatst: 16 dec 2014, 14:40
door BlackInfinity
Hallo allemaal,
Ik ben Glenn Janssen,ben 18 jaar oud en woon in Vliermaalroot in Limburg in Belgie
Ik heb sinds laatst een BMW e46 320d sedan gekocht.
Ik zit nog op school en volg de richting automechanica zodat ik veel zelf kan sleutelen aan mijn auto of aan vrienden hun auto. Ik beleef veel plezier met het veranderen van dingen aan auto's heb nu laatst een schroefset gekocht die ik ga proberen te plaatsen voor het nieuwe jaar.
Als er nog dingen zijn die jullie willen weten vraag maar hieronder en ik zal proberen te antwoorden op alles
Ik hoop ook dat ik veel nieuwe mensen zal leren kennen.
Alvast bedankt voor me toe te laten op het forum!

Re:Glenn BMW E46 320d sedan

Geplaatst: 16 dec 2014, 14:45
door Bart70
Welkom hier Glenn !

Altijd handig als je zelf kunt sleutelen, die gave bezit ik zelf helaas niet, een paar nieren veranderen in de grill lukt nog wel en een wiel verwisslen, accu monteren en dergelijke ook, maar daar houd het helaas wel zo'n beetje op, oh nee, led verlichting binnenzijde is me ook zelf gelukt :gek:

Leuk dat je jezelf hier voorstelt en veel plezier op dit forum !

Als je vragen hebt over het forum, en/of hulp nodig hebt dan kun je altijd een van de moderators benaderen, we zullen je dan zo spoedig mogelijk helpen :duim:

Verder geef ik je als tip de zoekfunctie op het forum, dit voorkomt vaak het onnodig openen van een nieuw topic

p.s. ik heb je titel even aangepast met je naam er bij, dat houd het lekker overzichtelijk hier

Re: Glenn BMW E46 320d sedan

Geplaatst: 17 dec 2014, 19:48
door mieske90
Welkom op het forum Glenn

dat is zeker gemakkelijk dat je zelf kunt sluiten aan je eigen wagen, scheelt ook een hoop geld.

foto's van je bmw zijn altijd welkom, zijn we hier gek op.

veel plezier op het forum, hopelijk zien we jou en je E46 een keer op één van onder meetings/events.

Afbeelding