Pagina 1 van 1
Skiluik maken??
Geplaatst: 23 nov 2014, 13:32
door paul81
Met de wintersport voor de deur zou het handig zijn om mn ski's in mn E60 mee te kunnen nemen.
Ik heb alleen geen neerklapbare achterbank. Nou hoeft in principe niet mn hele achterbank neer te kunnen klappen, maar kan je het middelste gedeelte open maken zodat je er ski's doorheen kunt steken?
Heeft iemand dit wel een gemaakt?
groeten Paul
Re: Skiluik maken??
Geplaatst: 23 nov 2014, 18:50
door Bart70
Ik dacht dat skiluik standaard was maar blijkbaar niet, als je de achterbank vervangt voor eentje met skiluik ben je klaar, kijk eens bij akto.nl of die niet wat hebben.
Re: Skiluik maken??
Geplaatst: 23 nov 2014, 20:09
door paul81
de middensteun van de achterbank gaat wel naar voren, maar het tussenschot naar de achterbank bestaat uit 1 geheel. Het zou mooi zijn als daar een vervangend exemplaar voor te krijgen zou zijn.
Re: Skiluik maken??
Geplaatst: 23 nov 2014, 20:17
door Bart70
Zoals geschreven, kijk eens op
www.akto.nl en anders even mailen naar ze, werkt prima, tot nu altijd snel reaktie gehad, zelfs vandaag nog
Afhankelijk van het soort bekleding natuurlijk, maar daar kun je waarschijnlijk voor weinig geld een andere achterbank scoren met skiluik.
Re: Skiluik maken??
Geplaatst: 23 nov 2014, 22:59
door BMW_Lover
Of dakdragers met schoonmoeder kist?