Deuren vervangen e46 sedan pre facelift

Voor alle technische vragen over de BMW 3 Serie
Morenoo1987
Berichten: 2
Lid geworden op: 04 mei 2014, 17:27
Locatie: Rotterdam

Deuren vervangen e46 sedan pre facelift

Bericht door Morenoo1987 » 29 sep 2014, 13:35

Goedendag allemaal,

Ik heb Vandeweek na mijn nachtdienst met de auto de vangrail aangetikt. Resultaat: schade aan linkervoorscherm, linker voor en achterdeur en achterscherm. Om het te laten repareren hangt een kostenplaatje van 1625,- nu heb ik via marktplaats gekeken en daar kan ik een voorscherm en 2 deuren vandaan krijgen.

Voorscherm vervangen geloof ik wel, het gaat mij meer om de deuren, is het te doen om die te vervangen met andere deuren?

Met vriendelijke groet,

Moreno

Leooo
Berichten: 206
Lid geworden op: 15 mei 2014, 20:34
Locatie: Groningen
Contacteer:

Re: Deuren vervangen e46 sedan pre facelift

Bericht door Leooo » 30 sep 2014, 19:46

Hoi Moreno,

Ik weet niet welke voorzieningen je tot je beschikking hebt mbt het sleutelen maar een deur kan je vrij makkelijk vervangen vind ik (mits je het juiste basis gereedschap hebt).
Er zijn zat filmpjes op youtube te vinden.
Interieur panelen eraf halen, kabeltjes etc los en de schanieren losmaken.
Moet je ook je glas omzetten? Want dat kan wel wat lastiger zijn maar het is allemaal in modules in elkaar gezet dus het kan er ook weer uit.
Meestal kun je ongeveer 50% van het kostenplaatje besparen omdat 50% meestal arbeidsloon is.

Wel kan het zo zijn dat door je schade de schanieren uit het lood zijn of dat je donor deur net iets anders is uitgelijnd en je dus moet pielen met de afstelling. Hou ook rekening met kleurverschillen en dus een eventuele respray (of wrappen) van de auto.

Dus als je er tijd en ruimte voor hebt zou ik het zelf gaan doen.

Groet,
Leo
e91 325d bj 2008, daily
e46 330ci bj 2002, circuit auto
http://bimmerportal.nl/forum/viewtopic.php?f=29&t=39482
If everything seems under control, you're not going fast enough.

Plaats reactie

Terug naar “BMW 3 Serie (E46) Techniek”