Pagina 1 van 1

Verlichting Instrumentenpaneel

Geplaatst: 19 apr 2014, 14:30
door yorick
Beste BWM liefhebbers,

Sinds gister licht het lampje bij mijn motor temperatuur niet meer op.
De verlichting van mijn brandstofmeter, snelheid en toerenteller werkt nog wel als ik mijn verlichting aan zet.

Wie weet of dit makkelijk te verhelpen is? heb hem open geschroeft, maar zie dat er geen gloeilampjes in zitten maar led? Kan iemand mij hiermee helpen?

Alvast bedankt!

Zie afbeelding bij bijlagen:
Afbeelding

Re: Verlichting Instrumentenpaneel

Geplaatst: 19 apr 2014, 17:05
door Dcreator
het is een soort steek/schroef lampje, die kun je eruit draaien, zit als het goed is in de unit van je tellerbak.

Bij de BMW dealer kun je voor een euro ofzo een nieuwe halen! :)

Re: Verlichting Instrumentenpaneel

Geplaatst: 21 apr 2014, 02:37
door BartS
Ik heb dit euvel bij mijn mij gehad van mijn e39. Het is de slechte kwaliteit van solderen. Kortom eveb de verbindingen opnieuw solderen en klaar :)

Re: Verlichting Instrumentenpaneel

Geplaatst: 21 apr 2014, 12:19
door yorick
Ik ga hem van de week er uit schroeven en kijken wat er aan de hand is.
Multi meter er bij en gaan!

Ik hou jullie op die hoogte, en als ik het niet vergeet zal ik er ook foto's van maken :).

Re: Verlichting Instrumentenpaneel

Geplaatst: 25 apr 2014, 12:00
door yorick
Even een update,
Heb hem er uit gehaald en tot de conclusie gekomen dat de LED kapot is. Kan ik dit bij de dealer laten maken of moet ik hiervoor naar een specialist?

Re: Verlichting Instrumentenpaneel

Geplaatst: 25 apr 2014, 13:42
door BartS
zoals ik hierboven al zei is het een kwestie van opnieuw solderen, die ledjes gaan niet zomaar kapot. kijk even of je iemand kent in de omgeving die het verbindinkje opnieuw kan solderen. dit was bij mij zelf ook de oplossing.

Re: Verlichting Instrumentenpaneel

Geplaatst: 02 mei 2014, 14:57
door yorick
BartS schreef:zoals ik hierboven al zei is het een kwestie van opnieuw solderen, die ledjes gaan niet zomaar kapot. kijk even of je iemand kent in de omgeving die het verbindinkje opnieuw kan solderen. dit was bij mij zelf ook de oplossing.
Beste Bart, De Led was echt kapot. Heb nieuwe Led's besteld en er in gezet. Zal als ik tijd heb even een kleine manuaal er over maken, zullen hoop andere denk blij mee zijn :)

Re: Verlichting Instrumentenpaneel

Geplaatst: 02 mei 2014, 18:44
door BartS
O appart, meestal gaan ledjes niet zomaar stuk. In ieder geval top dat het weer goed is!