Pagina 1 van 1

oem en depo

Geplaatst: 01 mar 2014, 11:54
door jervries
Hallo. Ik ben op de forum aan het kijken hou ik aan afstelmotoren kan komen voor mijn angeleyes koplampen.
nu zie ik Oem koplampen en depokoplampen voorbij gaan.
Wat is het verschil?
de afstelmotor van mijn originale koplampen passen niet op die met angel eyes

Re: oem en depo

Geplaatst: 08 mar 2014, 23:00
door a.bakker
Klopt jervries ik heb ook depo's en de stelmotoren passen idd niet op de depo's
weet natuurlijk niet of hier stelmotoren voor verkrijgbaar zijn maar volgensmij niet.
dus wordt toch handmatig afstellen.

Re: oem en depo

Geplaatst: 09 mar 2014, 20:30
door Jenova
Op mijn vorige bmw heb ik de originele kapotte lampen vervangen voor 2x depo die ik bij winparts had bestelt. Stelmotoren heb ik in 1 keer over kunnen zetten, het hand afstel mechanisme kan je met een beetje finesse uit de depo vissen.

Re: oem en depo

Geplaatst: 09 mar 2014, 20:43
door a.bakker
Dus het is wel mogelijk dan?, krijg je dat gewoon losgeklikt ?

Re: oem en depo

Geplaatst: 09 mar 2014, 21:18
door Jenova
Ik heb voor mijn huidige BMW ook weer een setje depo's bestelt ter vervanging, het zijn dan wel depo's zonder angeleyes, dus de depo variant van de originele koplamp. Ik zal komend weekend ze inbouwen, dus dan kan ik wel even wat foto's maken.

Ik weet niet of het stelling mechanisme van de depo met angeleyes hetzelfde is, maar ik denk het wel.

Re: oem en depo

Geplaatst: 09 mar 2014, 21:23
door a.bakker
Volgensmij was mechanisme wel anders , maar als het jou lukt hoor ik het graag :)

Re: oem en depo

Geplaatst: 14 mar 2014, 11:36
door jervries
Bij mijn oude koplampen zit de stelmotor op een lange buis
Bij mijn huidige koplampen komt deze direct op mijn koplampen

Re: oem en depo

Geplaatst: 14 mar 2014, 12:59
door Jenova
Kan je een foto maken van de achterkant van je koplamp? Ik heb namelijk mijn originele lampen zojuist vervangen voor een set nieuwe depos en ik kon het 1 op 1 overzetten. Maar ik weet niet zeker of er verschil zit tussen depo met en zonder angel eyes.