Pagina 1 van 1

Zelf skiluik maken

Geplaatst: 11 feb 2014, 14:31
door albertkoe
Heeft er iemand ervaring met het zelf maken van een skiluik in een achterbank van een sedan?

Re: Zelf skiluik maken

Geplaatst: 11 feb 2014, 17:16
door buutnhuus
Nee, maar ik neem aan dat de rugleuning met armsteun wel hebt en geen gat in je staalplaat. Dan lijkt t me dat je gewoon de puntlassen van dat middenstuk in je staalplaat eruit boort, en dan een andere kofferbekleding haalt van een sloper oid.

Re: Zelf skiluik maken

Geplaatst: 11 feb 2014, 17:28
door albertkoe
Ik heb helaas geen rugleuning met armsteun. De opzet was meer om te achterhalen of ik een gat zou kunnen maken in de staalplaat zonder dat dit consequenties zou hebben voor de constructie van de auto.
Het gat wat ik wil maken dient overigens om de geluidstroom van een nog bij te plaatsen subwoofer te optimaliseren.
Maar goed, als ik dus zou gaan boren e.d., verpest ik dan niks qua constructie?

Re: Zelf skiluik maken

Geplaatst: 11 feb 2014, 18:50
door erikselhorst
Zoals al wordt aangegeven; het is een kwestie van de puntlassen eruit boren (de vorm van het skiluik is al aangegeven), een bank met armsteun plaatsen, het plastic frame met luik plaatsen en de kofferbakbekleding vervangen.

Re: Zelf skiluik maken

Geplaatst: 11 feb 2014, 19:39
door albertkoe
Ok thanks, dan ga ik hier eens op investeren.