Pagina 1 van 1

Motorsteun overgebroken

Geplaatst: 07 feb 2014, 09:17
door Robin320
Hallo, onlangs kwam ik van de autobaan, toen voelde ik mijn 320 heel erg trillen, ik voorzichtig naar huis gereden..
Motorkap open, kijk naar mijn motorsteun links (vanuit de bestuurderskant gezien) ik zie dat het bracket compleet is afgebroken.. Dus niet de rubber, maar het stuk wat aan de rubber zit, verbonden met de motor, dat ijzer stuk.
Nu heb ik op verschillende sites gekeken maar ik vindt alleen maar de rubber, niet dat ijzer stuk wat op de rubber komt en met de motor verbonden is.
Wie o wie kan mij helpen aan dat ijzer bracket ???

Mvg Robin

Re: Motorsteun overgebroken

Geplaatst: 07 feb 2014, 13:32
door wiren
Kan je bij de dealer een OEM onderdeel of autosloperij halen (Onderdelenlijn.nl).

Re: Motorsteun overgebroken

Geplaatst: 07 feb 2014, 20:54
door Turmalin
oem nr 22111094697

even googelen. Voor iets van drie tientjes bij de dealer te koop

Of anders online bestellen

Re: Motorsteun overgebroken

Geplaatst: 08 feb 2014, 18:28
door Robin320
Turmalin, bedankt voor je tip, ik heb em voor 24 euro bij Keram in beek gekocht, de dealer.

Re: Motorsteun overgebroken

Geplaatst: 08 feb 2014, 19:25
door Turmalin
:duimen:

Re: Motorsteun overgebroken

Geplaatst: 12 feb 2014, 21:20
door Robin320
Ik heb de oude steun eruit, alleen waar je de steun op het blok schroeft, links boven het schroefje kom ik met geen mogelijkheid aan.. Met een steeksleutel niet, ringsleutel niet, klein dopje niet, en groot dopje niet. Van boven niet en van onder ook niet. Hoe demonteren jullie deze ?

Re: Motorsteun overgebroken

Geplaatst: 12 feb 2014, 21:22
door Robin320
Ik heb de oude steun eruit, alleen waar je de steun op het blok schroeft, links boven het schroefje kom ik met geen mogelijkheid aan.. Met een steeksleutel niet, ringsleutel niet, klein dopje niet, en groot dopje niet. Van boven niet en van onder ook niet.
Hoe demonteren jullie deze ?