Pagina 1 van 1
''Klepje asbak''
Geplaatst: 25 aug 2013, 19:31
door looneytune
Beste Forummers,
Ik heb ( zoals heel veel e46's ) en andere modellen ? krasjes op het asbak klepje.
Ik vraag me af hoe deze krassen er komen, ik leg namelijk zelf nooit iets neer hierop.
Is het zin vol om een nieuw klepje te plaatsen, of zijn deze allemaal kras gevoelig ?

Re: ''Klepje asbak''
Geplaatst: 25 aug 2013, 21:15
door BMWBoii
Nja vaak leggen mensen sleutels erop enzo, ik had dat ook dat die beschadigd was. ik heb gelijk een nieuwe asbak gekocht (klepje kan je niet los kopen), en ik let erop, en rij nu al 1,5 jaar zonder dat er een krasje op zit. Zou gelijk een nieuwe kopen, die krassen erop zien er niet lekker uit
Re: ''Klepje asbak''
Geplaatst: 27 aug 2013, 06:36
door looneytune
Merk je veel kleurverschil dan ( ik heb een cabrio ) , en is het een kwestie van erin en eruit klikken / schroeven of een hele klus ?
Re: ''Klepje asbak''
Geplaatst: 27 aug 2013, 17:17
door RenéHofman
De console is nog steeds nieuw te bestellen, volgens mij ook bij Bimmerparts of de dealer. Prijs valt wel mee.
Het verwijderen en plaatsen is en klus die best zelf te doen is. Er staat volgens mij ook DIY hier op het portaal met foto's.
Let wel op hoe je knoppenbalk is (gemonteerd), los knoppen met paneel of n vast paneel waarin de schakelaars moeten worden geplaatst.
suc6
Re: ''Klepje asbak''
Geplaatst: 27 aug 2013, 20:29
door BMWBoii
looneytune schreef:Merk je veel kleurverschil dan ( ik heb een cabrio ) , en is het een kwestie van erin en eruit klikken / schroeven of een hele klus ?
Nja je moet even dat plaatje om je pookhoes eruit halen, beetje schroefwerk
Nee je hebt geen kleurverschil - heb zelf ook een cabrio -